Розділи сайта
Головні новини
Як "приспати" систему ПРО
Як "приспати" систему ПРО

Сьогодні в Москві відбудуться російсько-польські переговори про плани розміщення елементів американської системи протиракетної оборони (ПРО) в Східній Європі, зокрема в Польщі, де передбачається спорудити шахти для десяти ракет-перехоплювачів. Очолює польську делегацію заступник міністра закордонних справ Вітольд Ващиковський.
Основний закон незаконного держави
Основний закон незаконного держави

Вчора албанська влада Косово провели демонстративну акцію по зміцненню незалежного статусу краю. У приміщенні Народної бібліотеки в Пріштіні косовська конституційна комісія на чолі з віце-прем'єром Хайредін Кучі в урочистій обстановці підписала текст проекту нової конституції Косово. Документ покликаний замінити розроблені в 2001 році місією ООН «Конституційні рамки тимчасового самоврядування».
Бейсбольний м'яч над Брди
Бейсбольний м'яч над Брди

Двостороння угода про умови розміщення в Чехії американського радара протиракетної оборони (ПРО) буде підписана в першій декаді травня. На церемонію до Праги прибуде американський держсекретар Кондоліза Райс. Слідом за цим документ надійде на ратифікацію до чеського парламенту. Якщо все буде йти нормально, то, як вважає чеська сторона, радар міг би почати роботу вже в 2011 або 2012 році. Американські експерти називають іншу дату. На їхню думку, радар буде побудований і стане до ладу в 2013 році.
Жертви Бухареста
Жертви Бухареста

У минулу п'ятницю президент України Віктор Ющенко звільнив з посад двох послів - Олега Дьоміна в Росії і Ігоря Долгова в Німеччині. Напередодні на бухарестському саміті НАТО Києву відмовили в приєднанні зараз до Плану дій щодо членства (ПДЧ) в альянсі. Вирішення цього питання було перенесено на кінець року. Схоже, українська влада вирішила перекласти провину за цю невдачу на дипломатів, що опинилися в епіцентрі подій.
Як прощаються президенти
Як прощаються президенти

Двадцять четверта зустріч Володимира Путіна і Джорджа Буша-молодшого, що відбулася вчора в сочинській резиденції російського президента «Бочаров струмок», ледь не перетворилася на ранок спогадів. Гість виглядав сентиментальним, господар - діловитим, але обидва - однаково втомленими. У американського президента позаду нелегка європейська поїздка, у російського - останній «ближній бій», який він дав натовським партнерам у Бухаресті.

Опитування
Для захисту своєї незалежності, як Ви вважаєте, до якої системи безпеки має приєднатись Україна?
Євроатлантичної (вступ до НАТО)
Євразійської (вступ до ОДКБ з Росією, Білоруссю, Казахстаном та ін.)
До жодної, бути нейтральною країною
Не визначився (-лась)
Реклама
КСУ почав розгляд справи про дату проведення виборів у Раду
КСУ почав розгляд справи про дату проведення виборів у Раду

Конституційний Суд почав розгляд справи за поданням Верховної Ради про перевірку на відповідність статтям 157 і 158 Конституції законопроекту № 7265 про внесення змін до Конституції, яким пропонується закріпити в перехідних положеннях Основного закону, що чергові вибори парламенту проводяться в останню неділю жовтня 2012 року.

Суд почав розглядати справу у формі письмового слухання о 10:00. На такі засідання представники ЗМІ не запрошуються.

Стаття 157 Конституції передбачає, що Основний Закон не може бути змінений, якщо зміни передбачають скасування чи обмеження прав і свобод громадянина і якщо вони спрямовані на ліквідацію незалежності чи на порушення територіальної цілісності України.

Згідно з положеннями статті 158, якщо законопроект про внесення змін до Конституції розглядався Радою і не був прийнятий, то він повторно може бути поданий до парламенту не раніше ніж через рік з дня прийняття рішення щодо цього законопроекту.


Схожі публікації:


КСУ розгляне законопроект про вибори до парламенту КСУ розгляне законопроект про вибори до парламенту
Сьогодні Конституційний суд починає розгляд законопроекту, згідно з яким вибори Верховної ради повинні будуть відбутися восени 2012 року.

Основний закон незаконного держави Основний закон незаконного держави
Вчора албанська влада Косово провели демонстративну акцію по зміцненню незалежного статусу краю. У приміщенні Народної бібліотеки в Пріштіні косовська конституційна комісія на чолі з віце-прем'єром Хайредін Кучі в урочистій обстановці підписала текст прое ... Читати

Українські Українські "помаранчеві" придумали спосіб розблокувати роботу Ради
Рада правлячої на Україну парламентської коаліції (блоки БЮТ і НУ-НС) в середу ввечері погодив проект постанови про вступ України в НАТО. За задумом укладачів документа, його прийняття має розблокувати роботу українського парламенту.

Тепер замість ковбаси будемо їсти отрутохімікати c ГМО Тепер замість ковбаси будемо їсти отрутохімікати c ГМО
З 22 жовтня набув чинності наказ Держспоживстандарту від 22 вересня 2010 року № 426 «Про внесення змін до Переліку продукції, що підлягає обов'язковій сертифікації в Україні», яким скасовується обов'язкова сертифікація в Україну ряду харчових продуктів, у ... Читати

Машиніст і чергова станції «Суми-Товарна» отримали догани і виклик на килим ... Машиніст і чергова станції «Суми-Товарна» отримали догани і виклик на килим ...
Почалася прокурорська перевірка за фактом смерті 14-річного хлопчика, збитого на станції рейковим автобусом.

  •  (голосів: 0)
  • Думки [0]
  • Переглядів: 1974 |
html-посилання на публікацію
BB--посилання на публікацію
Пряме посилання на публікацію