Розділи сайта
Головні новини
Як "приспати" систему ПРО
Як "приспати" систему ПРО

Сьогодні в Москві відбудуться російсько-польські переговори про плани розміщення елементів американської системи протиракетної оборони (ПРО) в Східній Європі, зокрема в Польщі, де передбачається спорудити шахти для десяти ракет-перехоплювачів. Очолює польську делегацію заступник міністра закордонних справ Вітольд Ващиковський.
Основний закон незаконного держави
Основний закон незаконного держави

Вчора албанська влада Косово провели демонстративну акцію по зміцненню незалежного статусу краю. У приміщенні Народної бібліотеки в Пріштіні косовська конституційна комісія на чолі з віце-прем'єром Хайредін Кучі в урочистій обстановці підписала текст проекту нової конституції Косово. Документ покликаний замінити розроблені в 2001 році місією ООН «Конституційні рамки тимчасового самоврядування».
Бейсбольний м'яч над Брди
Бейсбольний м'яч над Брди

Двостороння угода про умови розміщення в Чехії американського радара протиракетної оборони (ПРО) буде підписана в першій декаді травня. На церемонію до Праги прибуде американський держсекретар Кондоліза Райс. Слідом за цим документ надійде на ратифікацію до чеського парламенту. Якщо все буде йти нормально, то, як вважає чеська сторона, радар міг би почати роботу вже в 2011 або 2012 році. Американські експерти називають іншу дату. На їхню думку, радар буде побудований і стане до ладу в 2013 році.
Жертви Бухареста
Жертви Бухареста

У минулу п'ятницю президент України Віктор Ющенко звільнив з посад двох послів - Олега Дьоміна в Росії і Ігоря Долгова в Німеччині. Напередодні на бухарестському саміті НАТО Києву відмовили в приєднанні зараз до Плану дій щодо членства (ПДЧ) в альянсі. Вирішення цього питання було перенесено на кінець року. Схоже, українська влада вирішила перекласти провину за цю невдачу на дипломатів, що опинилися в епіцентрі подій.
Як прощаються президенти
Як прощаються президенти

Двадцять четверта зустріч Володимира Путіна і Джорджа Буша-молодшого, що відбулася вчора в сочинській резиденції російського президента «Бочаров струмок», ледь не перетворилася на ранок спогадів. Гість виглядав сентиментальним, господар - діловитим, але обидва - однаково втомленими. У американського президента позаду нелегка європейська поїздка, у російського - останній «ближній бій», який він дав натовським партнерам у Бухаресті.

Опитування
Для захисту своєї незалежності, як Ви вважаєте, до якої системи безпеки має приєднатись Україна?
Євроатлантичної (вступ до НАТО)
Євразійської (вступ до ОДКБ з Росією, Білоруссю, Казахстаном та ін.)
До жодної, бути нейтральною країною
Не визначився (-лась)
Реклама
КСУ розгляне законопроект про вибори до парламенту
КСУ розгляне законопроект про вибори до парламенту

Сьогодні Конституційний суд починає розгляд законопроекту, згідно з яким вибори Верховної ради повинні будуть відбутися восени 2012 року.

Нагадаємо, згідно з чинною Конституцією (від 1996 року), вибори парламенту проводяться в останню неділю березня 4-го року повноважень Ради. Тобто стосовно нинішньої Раді, обраною у 2007 році, виходить, у березні 2011-го. Саме на цій даті наполягає опозиція.

У той же час більшість нардепів схильні до іншої трактуванні. Так як нинішня Рада обиралася за старої Конституції (на ній термін повноважень ВР - 5 років), а закон зворотної сили не має, то вибори повинні пройти в 2012 році. Подібний законопроект і був направлений на розгляд КС. Якщо той його затвердить, парламент повинен буде внести зміни до Конституції.

Як раз з 2011 року почнеться найболючіше етап реформ, і на Банковій сподіваються, що вони дадуть відчутні для народу сходи якраз в 2012 році. Вердикт КС оголосить протягом тижня.


Схожі публікації:


КСУ почав розгляд справи про дату проведення виборів у Раду КСУ почав розгляд справи про дату проведення виборів у Раду
Конституційний Суд почав розгляд справи за поданням Верховної Ради про перевірку на відповідність статтям 157 і 158 Конституції законопроекту № 7265 про внесення змін до Конституції, яким пропонується закріпити в перехідних положеннях Основного закону, що ... Читати

Україна і Польщу звинувачують у дачі хабара за EURO-2012 Україна і Польщу звинувачують у дачі хабара за EURO-2012
Україна і Польща в центрі корупційного скандалу: виявляється, Євро-2012 був куплений за хабар у розмірі € 11.

США допоможе Україні реформувати виборче законодавство США допоможе Україні реформувати виборче законодавство
У Міністерстві закордонних справ сподіваються, що іноземні партнери будуть сприяти зміцненню основ конкурентної демократії в України, заявив заступник керівника зовнішньополітичного відомства Руслан Демченко.

У Сербії почалися вибори президента У Сербії почалися вибори президента
Вранці 20 січня в Сербії відкрилися виборчі ділянки, на яких жителі країни повинні будуть обрати нового главу держави.Серби вибирають з дев'яти кандидатів, проте реальними претендентами на пост президента вважаються двоє - чинний глава держави Борис Тадіч ... Читати

Канада виведе війська з Афганістану в 2011 році Канада виведе війська з Афганістану в 2011 році
У четвер прем'єр-міністр Канади Стівен Харпер оголосив про те, що його країна виведе з Афганістану 2500 своїх солдатів в 2011 році, повідомляє агентство France Presse. Раніше між правлячою та опозиційною партіями Канади було досягнуто угоду, за якою канад ... Читати

  •  (голосів: 0)
  • Думки [0]
  • Переглядів: 1990 |
html-посилання на публікацію
BB--посилання на публікацію
Пряме посилання на публікацію