Розділи сайта
Головні новини
Як "приспати" систему ПРО
Як "приспати" систему ПРО

Сьогодні в Москві відбудуться російсько-польські переговори про плани розміщення елементів американської системи протиракетної оборони (ПРО) в Східній Європі, зокрема в Польщі, де передбачається спорудити шахти для десяти ракет-перехоплювачів. Очолює польську делегацію заступник міністра закордонних справ Вітольд Ващиковський.
Основний закон незаконного держави
Основний закон незаконного держави

Вчора албанська влада Косово провели демонстративну акцію по зміцненню незалежного статусу краю. У приміщенні Народної бібліотеки в Пріштіні косовська конституційна комісія на чолі з віце-прем'єром Хайредін Кучі в урочистій обстановці підписала текст проекту нової конституції Косово. Документ покликаний замінити розроблені в 2001 році місією ООН «Конституційні рамки тимчасового самоврядування».
Бейсбольний м'яч над Брди
Бейсбольний м'яч над Брди

Двостороння угода про умови розміщення в Чехії американського радара протиракетної оборони (ПРО) буде підписана в першій декаді травня. На церемонію до Праги прибуде американський держсекретар Кондоліза Райс. Слідом за цим документ надійде на ратифікацію до чеського парламенту. Якщо все буде йти нормально, то, як вважає чеська сторона, радар міг би почати роботу вже в 2011 або 2012 році. Американські експерти називають іншу дату. На їхню думку, радар буде побудований і стане до ладу в 2013 році.
Жертви Бухареста
Жертви Бухареста

У минулу п'ятницю президент України Віктор Ющенко звільнив з посад двох послів - Олега Дьоміна в Росії і Ігоря Долгова в Німеччині. Напередодні на бухарестському саміті НАТО Києву відмовили в приєднанні зараз до Плану дій щодо членства (ПДЧ) в альянсі. Вирішення цього питання було перенесено на кінець року. Схоже, українська влада вирішила перекласти провину за цю невдачу на дипломатів, що опинилися в епіцентрі подій.
Як прощаються президенти
Як прощаються президенти

Двадцять четверта зустріч Володимира Путіна і Джорджа Буша-молодшого, що відбулася вчора в сочинській резиденції російського президента «Бочаров струмок», ледь не перетворилася на ранок спогадів. Гість виглядав сентиментальним, господар - діловитим, але обидва - однаково втомленими. У американського президента позаду нелегка європейська поїздка, у російського - останній «ближній бій», який він дав натовським партнерам у Бухаресті.

Опитування
Для захисту своєї незалежності, як Ви вважаєте, до якої системи безпеки має приєднатись Україна?
Євроатлантичної (вступ до НАТО)
Євразійської (вступ до ОДКБ з Росією, Білоруссю, Казахстаном та ін.)
До жодної, бути нейтральною країною
Не визначився (-лась)
Реклама
США допоможе Україні реформувати виборче законодавство
США допоможе Україні реформувати виборче законодавство

У Міністерстві закордонних справ сподіваються, що іноземні партнери будуть сприяти зміцненню основ конкурентної демократії в України, заявив заступник керівника зовнішньополітичного відомства Руслан Демченко.

Він нагадав, що президент Віктор Янукович поставив завдання до травня 2011 року подати на розгляд громадськості текст Виборчого кодексу, який буде уніфікувати виборче законодавство і дозволить проводити вибори всіх рівнів відповідно до вищих демократичних стандартів.

«Керівництво України запросило американських і європейських експертів приєднатися до діяльності створеної указом Януковича робочої групи з питань удосконалення законодавства про вибори», - зазначив дипломат.

Як повідомлялося, помічник державного секретаря США у справах Європи і Євразії Гордон заявив, що вибори до місцевих органів влади, які пройшли в Україні 31 жовтня, не відповідали стандартам демократії.

Уряд США 3 листопада поширило заяву щодо місцевих виборів в України, в якому вони були названі менш демократичними і прозорими, ніж президентські вибори 2010 року. США також висловили готовність надати допомогу Україні в реформі виборчого законодавства.


Схожі публікації:


КСУ розгляне законопроект про вибори до парламенту КСУ розгляне законопроект про вибори до парламенту
Сьогодні Конституційний суд починає розгляд законопроекту, згідно з яким вибори Верховної ради повинні будуть відбутися восени 2012 року.

КСУ почав розгляд справи про дату проведення виборів у Раду КСУ почав розгляд справи про дату проведення виборів у Раду
Конституційний Суд почав розгляд справи за поданням Верховної Ради про перевірку на відповідність статтям 157 і 158 Конституції законопроекту № 7265 про внесення змін до Конституції, яким пропонується закріпити в перехідних положеннях Основного закону, що ... Читати

У четвер Янукович відвідає Буковель У четвер Янукович відвідає Буковель
У четвер, 11 листопада, Президент України Віктор Янукович планує відвідати з робочою поїздкою Івано-Франківську область.

У Криму комуністи оголосили голодування У Криму комуністи оголосили голодування
Кілька представників Компартії оголосили сьогодні голодовку в селищі Чорноморське в Криму з вимогою оголосити результати виборів голови селищної ради, в яких, за їх даними, переміг комуніст.«До 5 листопада п'ятниці, до дня офіційного оголошення результаті ... Читати

Британці готувалися підтримати переворот в Італії в 1976 році Британці готувалися підтримати переворот в Італії в 1976 році
Влада Великобританії мали намір підтримати державний переворот в Італії в 1976 році, якби до влади в результаті парламентських виборів прийшли комуністи. Про це стало відомо з розсекречених документів, виявлених італійським дослідником в Британському держ ... Читати

  •  (голосів: 0)
  • Думки [0]
  • Переглядів: 1962 |
html-посилання на публікацію
BB--посилання на публікацію
Пряме посилання на публікацію