Розділи сайта
Головні новини
Як "приспати" систему ПРО
Як "приспати" систему ПРО

Сьогодні в Москві відбудуться російсько-польські переговори про плани розміщення елементів американської системи протиракетної оборони (ПРО) в Східній Європі, зокрема в Польщі, де передбачається спорудити шахти для десяти ракет-перехоплювачів. Очолює польську делегацію заступник міністра закордонних справ Вітольд Ващиковський.
Основний закон незаконного держави
Основний закон незаконного держави

Вчора албанська влада Косово провели демонстративну акцію по зміцненню незалежного статусу краю. У приміщенні Народної бібліотеки в Пріштіні косовська конституційна комісія на чолі з віце-прем'єром Хайредін Кучі в урочистій обстановці підписала текст проекту нової конституції Косово. Документ покликаний замінити розроблені в 2001 році місією ООН «Конституційні рамки тимчасового самоврядування».
Бейсбольний м'яч над Брди
Бейсбольний м'яч над Брди

Двостороння угода про умови розміщення в Чехії американського радара протиракетної оборони (ПРО) буде підписана в першій декаді травня. На церемонію до Праги прибуде американський держсекретар Кондоліза Райс. Слідом за цим документ надійде на ратифікацію до чеського парламенту. Якщо все буде йти нормально, то, як вважає чеська сторона, радар міг би почати роботу вже в 2011 або 2012 році. Американські експерти називають іншу дату. На їхню думку, радар буде побудований і стане до ладу в 2013 році.
Жертви Бухареста
Жертви Бухареста

У минулу п'ятницю президент України Віктор Ющенко звільнив з посад двох послів - Олега Дьоміна в Росії і Ігоря Долгова в Німеччині. Напередодні на бухарестському саміті НАТО Києву відмовили в приєднанні зараз до Плану дій щодо членства (ПДЧ) в альянсі. Вирішення цього питання було перенесено на кінець року. Схоже, українська влада вирішила перекласти провину за цю невдачу на дипломатів, що опинилися в епіцентрі подій.
Як прощаються президенти
Як прощаються президенти

Двадцять четверта зустріч Володимира Путіна і Джорджа Буша-молодшого, що відбулася вчора в сочинській резиденції російського президента «Бочаров струмок», ледь не перетворилася на ранок спогадів. Гість виглядав сентиментальним, господар - діловитим, але обидва - однаково втомленими. У американського президента позаду нелегка європейська поїздка, у російського - останній «ближній бій», який він дав натовським партнерам у Бухаресті.

Опитування
Для захисту своєї незалежності, як Ви вважаєте, до якої системи безпеки має приєднатись Україна?
Євроатлантичної (вступ до НАТО)
Євразійської (вступ до ОДКБ з Росією, Білоруссю, Казахстаном та ін.)
До жодної, бути нейтральною країною
Не визначився (-лась)
Реклама
Турчинов не боїться потрапити на Wikileaks
Турчинов не боїться потрапити на Wikileaks

Деякі матеріали щодо Дмитра Фірташа, опублікованих на Wikileaks, були в розпорядженні СБУ, коли він її очолював у 2005 році

Про це в ефірі «5 каналу», відповідаючи на питання, чи знав він інформацію Wikileaks в 2005 році, заявив один з лідерів БЮТ Олександр Турчинов.

«Безумовно, ми мали окрему інформацію, розслідували питання« РосУкрЕнерго »і корупції на газовому ринку. І вже тоді у мене були конфліктні ситуації з Ющенком, який вимагав, щоб ми припинили розслідування в цьому напрямі », - сказав Турчинов.

«Як тільки ми почали реальні розслідування, допити, слідчі дії, у мене почався конфлікт з Ющенком, який закінчився відставкою нашого уряду і відставки мене з посади глави СБУ», - цитує Турчинова Українська правда.

Політик висловив переконання, що однією з головних причин відставки уряду Тимошенко у 2005 році було «розслідування газових угод». Він також заявив, що «це не таємниця, що у Фірташа були зв'язки з Севою Могилевичем».

«Мене більше здивувало, що Фврташ розповідає про своїх дуже тісних зв'язках з Ющенком.
Ставляться крапки над «i», чому Ющенко так активно захищав газові угоди компанії «РосУкрЕнерго». Ці документи проливають світло, і тут треба згадати Біблію, яка говорить, що немає нічого таємного, яке б не стало явним », - сказав Турчинов.

На питання, чи може його персона фігурувати в документах Wikileaks, Турчинов відповів: «Мені не соромно за жоден крок, який я робив на посаді глави СБУ або в Кабміні».


Схожі публікації:


Засновник Wikileaks загрожує «інформаційною бомбою» Засновник Wikileaks загрожує «інформаційною бомбою»
Засновника сайту Wikileaks Джуліан Ассандж притримує деякі важливі матеріали, які він може оприлюднити, якщо щось трапиться з ним або його сайтом

Жертви Бухареста Жертви Бухареста
У минулу п'ятницю президент України Віктор Ющенко звільнив з посад двох послів - Олега Дьоміна в Росії і Ігоря Долгова в Німеччині. Напередодні на бухарестському саміті НАТО Києву відмовили в приєднанні зараз до Плану дій щодо членства (ПДЧ) в альянсі. Ви ... Читати

Британці готувалися підтримати переворот в Італії в 1976 році Британці готувалися підтримати переворот в Італії в 1976 році
Влада Великобританії мали намір підтримати державний переворот в Італії в 1976 році, якби до влади в результаті парламентських виборів прийшли комуністи. Про це стало відомо з розсекречених документів, виявлених італійським дослідником в Британському держ ... Читати

Дмитро Рогозін буде представляти Росію в НАТО Дмитро Рогозін буде представляти Росію в НАТО
Вчора ввечері з'явилася інформація про те, що депутат Держдуми, духовний натхненник незареєстрованої партії «Велика Росія» і екс-лідер партії «Батьківщина» Дмитро Рогозін призначений постійним представником Росії в НАТО. Агентство Рейтер з посиланням на д ... Читати

З надією на взаємність З надією на взаємність
На цьому тижні українське керівництво нарешті надала своє бажання приєднатися до Північноатлантичного альянсу в конкретні форми. А точніше, у форму листа, який було підписано президентом Віктором Ющенком, прем'єр-міністром Юлією Тимошенко і спікером Верхо ... Читати

  •  (голосів: 0)
  • Думки [0]
  • Переглядів: 1844 |
html-посилання на публікацію
BB--посилання на публікацію
Пряме посилання на публікацію