Розділи сайта
Головні новини
Як "приспати" систему ПРО
Як "приспати" систему ПРО

Сьогодні в Москві відбудуться російсько-польські переговори про плани розміщення елементів американської системи протиракетної оборони (ПРО) в Східній Європі, зокрема в Польщі, де передбачається спорудити шахти для десяти ракет-перехоплювачів. Очолює польську делегацію заступник міністра закордонних справ Вітольд Ващиковський.
Основний закон незаконного держави
Основний закон незаконного держави

Вчора албанська влада Косово провели демонстративну акцію по зміцненню незалежного статусу краю. У приміщенні Народної бібліотеки в Пріштіні косовська конституційна комісія на чолі з віце-прем'єром Хайредін Кучі в урочистій обстановці підписала текст проекту нової конституції Косово. Документ покликаний замінити розроблені в 2001 році місією ООН «Конституційні рамки тимчасового самоврядування».
Бейсбольний м'яч над Брди
Бейсбольний м'яч над Брди

Двостороння угода про умови розміщення в Чехії американського радара протиракетної оборони (ПРО) буде підписана в першій декаді травня. На церемонію до Праги прибуде американський держсекретар Кондоліза Райс. Слідом за цим документ надійде на ратифікацію до чеського парламенту. Якщо все буде йти нормально, то, як вважає чеська сторона, радар міг би почати роботу вже в 2011 або 2012 році. Американські експерти називають іншу дату. На їхню думку, радар буде побудований і стане до ладу в 2013 році.
Жертви Бухареста
Жертви Бухареста

У минулу п'ятницю президент України Віктор Ющенко звільнив з посад двох послів - Олега Дьоміна в Росії і Ігоря Долгова в Німеччині. Напередодні на бухарестському саміті НАТО Києву відмовили в приєднанні зараз до Плану дій щодо членства (ПДЧ) в альянсі. Вирішення цього питання було перенесено на кінець року. Схоже, українська влада вирішила перекласти провину за цю невдачу на дипломатів, що опинилися в епіцентрі подій.
Як прощаються президенти
Як прощаються президенти

Двадцять четверта зустріч Володимира Путіна і Джорджа Буша-молодшого, що відбулася вчора в сочинській резиденції російського президента «Бочаров струмок», ледь не перетворилася на ранок спогадів. Гість виглядав сентиментальним, господар - діловитим, але обидва - однаково втомленими. У американського президента позаду нелегка європейська поїздка, у російського - останній «ближній бій», який він дав натовським партнерам у Бухаресті.

Опитування
Для захисту своєї незалежності, як Ви вважаєте, до якої системи безпеки має приєднатись Україна?
Євроатлантичної (вступ до НАТО)
Євразійської (вступ до ОДКБ з Росією, Білоруссю, Казахстаном та ін.)
До жодної, бути нейтральною країною
Не визначився (-лась)
Реклама
Дожили: в Україні вводять картки
Дожили: в Україні вводять картки

У Мінпраці роз'яснили, що поки лише створена міжвідомча комісія, а коли реально почнуть видавати картки, неясно, так само як і те, що в них буде «забито».

Картками забезпечать тих, хто отримує адресні соцвиплати або користується пільгами - наприклад, безкоштовний проїзд у транспорті, заявив прем'єр Микола Азаров.

«Це дозволить визначити, де і які витрати в країні йдуть на соцвиплати, хто їх отримує, а також дозволить створити систему, по якій ті, хто надають послуги (наприклад, залізна дорога, міськтранспорту), автоматично отримують компенсацію з бюджету в обхід бюрократичного апарату », - сказав прем'єр.

Поки суми компенсацій розраховуються приблизно.

У 2011-му році це буде пілотний проект у Києві, Харківській і Чернівецькій областях.

Голова Федерації профспілок України Василь Хара (беруть участь у проекті) нагадав, що у ФПУ вже є розробка такої картки, зроблена два роки тому. «На картку можна записати будь-яку інформацію: дані про людину, якими пільгами він користується, знижки в спецмагазинах і аптеках, з якими держава уклала договори на продаж малозабезпеченим товарів за зниженими цінами. На картку можна перераховувати зарплату, пенсію, посібники ... Нею можна буде розплачуватися скрізь, де є термінали.

Якщо спрацювати оперативно, картки можуть з'явитися вже в першій половині 2011 року ».


Схожі публікації:


Азаров закликав австрійський бізнес інвестувати українські реформи Азаров закликав австрійський бізнес інвестувати українські реформи
Прем'єр-міністр України Микола Азаров закликав австрійський бізнес інвестувати українські реформи. Про це М. Азаров заявив на «Українському ланчі», який відбувся в рамках 7-го засідання Віденського економічного форуму.

Канада виведе війська з Афганістану в 2011 році Канада виведе війська з Афганістану в 2011 році
У четвер прем'єр-міністр Канади Стівен Харпер оголосив про те, що його країна виведе з Афганістану 2500 своїх солдатів в 2011 році, повідомляє агентство France Presse. Раніше між правлячою та опозиційною партіями Канади було досягнуто угоду, за якою канад ... Читати

США допоможе Україні реформувати виборче законодавство США допоможе Україні реформувати виборче законодавство
У Міністерстві закордонних справ сподіваються, що іноземні партнери будуть сприяти зміцненню основ конкурентної демократії в України, заявив заступник керівника зовнішньополітичного відомства Руслан Демченко.

Буша пошлють Буша пошлють "по батькові"
Оперативно-тактичні ракетні комплекси (ОТРК) "Іскандер» можуть бути поставлені на озброєння армії Білорусії і тим самим стануть асиметричною відповіддю на розміщення Сполученими Штатами третього позиційного району своєї національної системи ПРО в Східній ... Читати

Україна і Польщу звинувачують у дачі хабара за EURO-2012 Україна і Польщу звинувачують у дачі хабара за EURO-2012
Україна і Польща в центрі корупційного скандалу: виявляється, Євро-2012 був куплений за хабар у розмірі € 11.

  •  (голосів: 0)
  • Думки [0]
  • Переглядів: 1974 |
html-посилання на публікацію
BB--посилання на публікацію
Пряме посилання на публікацію