Розділи сайта
Головні новини
Як "приспати" систему ПРО
Як "приспати" систему ПРО

Сьогодні в Москві відбудуться російсько-польські переговори про плани розміщення елементів американської системи протиракетної оборони (ПРО) в Східній Європі, зокрема в Польщі, де передбачається спорудити шахти для десяти ракет-перехоплювачів. Очолює польську делегацію заступник міністра закордонних справ Вітольд Ващиковський.
Основний закон незаконного держави
Основний закон незаконного держави

Вчора албанська влада Косово провели демонстративну акцію по зміцненню незалежного статусу краю. У приміщенні Народної бібліотеки в Пріштіні косовська конституційна комісія на чолі з віце-прем'єром Хайредін Кучі в урочистій обстановці підписала текст проекту нової конституції Косово. Документ покликаний замінити розроблені в 2001 році місією ООН «Конституційні рамки тимчасового самоврядування».
Бейсбольний м'яч над Брди
Бейсбольний м'яч над Брди

Двостороння угода про умови розміщення в Чехії американського радара протиракетної оборони (ПРО) буде підписана в першій декаді травня. На церемонію до Праги прибуде американський держсекретар Кондоліза Райс. Слідом за цим документ надійде на ратифікацію до чеського парламенту. Якщо все буде йти нормально, то, як вважає чеська сторона, радар міг би почати роботу вже в 2011 або 2012 році. Американські експерти називають іншу дату. На їхню думку, радар буде побудований і стане до ладу в 2013 році.
Жертви Бухареста
Жертви Бухареста

У минулу п'ятницю президент України Віктор Ющенко звільнив з посад двох послів - Олега Дьоміна в Росії і Ігоря Долгова в Німеччині. Напередодні на бухарестському саміті НАТО Києву відмовили в приєднанні зараз до Плану дій щодо членства (ПДЧ) в альянсі. Вирішення цього питання було перенесено на кінець року. Схоже, українська влада вирішила перекласти провину за цю невдачу на дипломатів, що опинилися в епіцентрі подій.
Як прощаються президенти
Як прощаються президенти

Двадцять четверта зустріч Володимира Путіна і Джорджа Буша-молодшого, що відбулася вчора в сочинській резиденції російського президента «Бочаров струмок», ледь не перетворилася на ранок спогадів. Гість виглядав сентиментальним, господар - діловитим, але обидва - однаково втомленими. У американського президента позаду нелегка європейська поїздка, у російського - останній «ближній бій», який він дав натовським партнерам у Бухаресті.

Опитування
Для захисту своєї незалежності, як Ви вважаєте, до якої системи безпеки має приєднатись Україна?
Євроатлантичної (вступ до НАТО)
Євразійської (вступ до ОДКБ з Росією, Білоруссю, Казахстаном та ін.)
До жодної, бути нейтральною країною
Не визначився (-лась)
Реклама
Тепер замість ковбаси будемо їсти отрутохімікати c ГМО
Тепер замість ковбаси будемо їсти отрутохімікати c ГМО

З 22 жовтня набув чинності наказ Держспоживстандарту від 22 вересня 2010 року № 426 «Про внесення змін до Переліку продукції, що підлягає обов'язковій сертифікації в Україні», яким скасовується обов'язкова сертифікація в Україну ряду харчових продуктів, у тому числі ковбасних виробів, м'ясних виробів та інших .

Змінами з переліку виключені:

- Сири сичужні тверді, напівтверді (самопрессовочние);

- Масло вершкове, спреди та суміші жирові, масло вершкове з наповнювачами;

- Маргарини та маргарини м'які;

- Масла рослинні харчові, розфасовані в споживчу тару місткістю не більше 10 кг та герметично закупорені;

- Цукерки шоколадні та цукерки глазуровані шоколадною глазур'ю з терміном зберігання не менше 30 діб;

- Консерви. Соки та напої рослинні (фруктові, овочеві, з дерев);

- Ковбаси напівкопчені, варено-копчені з терміном зберігання не менше 30 діб та сирокопчені та сиров'ялені;

- Продукти з свинини, яловичини та м'яса інших тварин, сиров'ялені, сирокопчені з терміном зберігання не менше 30 діб;

- Консерви м'ясні та м'ясо-рослинні;

- Чай;

- Кава натуральна смажена;

- Кава натуральна розчинна.

Нагадуємо, що все вищевикладене робиться в рамках «гармонізіціі вітчизняного заокнодательства до норм ЄС і СОТ». Навіть далекому від вивчення технологій виробництва продуктів харчування ясно - тепер в Україну ніхто і ніяк не застрахований від покупок не тільки абсолютно неякісної продукції, але й відвертою отрути під виглядом продуктів.


Схожі публікації:


КСУ почав розгляд справи про дату проведення виборів у Раду КСУ почав розгляд справи про дату проведення виборів у Раду
Конституційний Суд почав розгляд справи за поданням Верховної Ради про перевірку на відповідність статтям 157 і 158 Конституції законопроекту № 7265 про внесення змін до Конституції, яким пропонується закріпити в перехідних положеннях Основного закону, що ... Читати

Хорватія скасувала військовий призов Хорватія скасувала військовий призов
З 1 січня 2008 року Хорватія скасувала обов'язкову військову службу, повідомляє сербська портал В92. Цей крок дозволить країні отримати запрошення про вступ до НАТО вже в квітні 2008 року, сподіваються в Хорватії.Тепер у хорватській армії служитимуть тіль ... Читати

Підприємницький Майдан коштував 100 млн. гривень Підприємницький Майдан коштував 100 млн. гривень
Акція протесту підприємців на Майдані Незалежності в Києві коштувала 100 мільйонів гривеньПро це в ефірі «Радіо« Свобода »заявила член Національної координаційної ради підприємців Оксана Продан.

"Подумати страшно!"
Володимир Путін і Віктор Ющенко згуртувалися проти прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко. Як відомо, всю свою політику вона направила на те, щоб зруйнувати діючу схему постачань газу на Україні, в якій задіяні дві фірми-посередника. Гг.Путін і Ющенко вч ... Читати

Ця модель Придністров'ю не тисне Ця модель Придністров'ю не тисне
Сьогодні, як стало відомо "Часу новин", президент невизнаної Придністровської Молдавської республіки (ПМР) Ігор Смирнов має виступити з заявою про те, що у світі з проголошенням та визнанням незалежності Косово утвердилася нова модель врегулювання конфлік ... Читати

  •  (голосів: 0)
  • Думки [0]
  • Переглядів: 2200 |
html-посилання на публікацію
BB--посилання на публікацію
Пряме посилання на публікацію