Розділи сайта
Головні новини
Як "приспати" систему ПРО
Як "приспати" систему ПРО

Сьогодні в Москві відбудуться російсько-польські переговори про плани розміщення елементів американської системи протиракетної оборони (ПРО) в Східній Європі, зокрема в Польщі, де передбачається спорудити шахти для десяти ракет-перехоплювачів. Очолює польську делегацію заступник міністра закордонних справ Вітольд Ващиковський.
Основний закон незаконного держави
Основний закон незаконного держави

Вчора албанська влада Косово провели демонстративну акцію по зміцненню незалежного статусу краю. У приміщенні Народної бібліотеки в Пріштіні косовська конституційна комісія на чолі з віце-прем'єром Хайредін Кучі в урочистій обстановці підписала текст проекту нової конституції Косово. Документ покликаний замінити розроблені в 2001 році місією ООН «Конституційні рамки тимчасового самоврядування».
Бейсбольний м'яч над Брди
Бейсбольний м'яч над Брди

Двостороння угода про умови розміщення в Чехії американського радара протиракетної оборони (ПРО) буде підписана в першій декаді травня. На церемонію до Праги прибуде американський держсекретар Кондоліза Райс. Слідом за цим документ надійде на ратифікацію до чеського парламенту. Якщо все буде йти нормально, то, як вважає чеська сторона, радар міг би почати роботу вже в 2011 або 2012 році. Американські експерти називають іншу дату. На їхню думку, радар буде побудований і стане до ладу в 2013 році.
Жертви Бухареста
Жертви Бухареста

У минулу п'ятницю президент України Віктор Ющенко звільнив з посад двох послів - Олега Дьоміна в Росії і Ігоря Долгова в Німеччині. Напередодні на бухарестському саміті НАТО Києву відмовили в приєднанні зараз до Плану дій щодо членства (ПДЧ) в альянсі. Вирішення цього питання було перенесено на кінець року. Схоже, українська влада вирішила перекласти провину за цю невдачу на дипломатів, що опинилися в епіцентрі подій.
Як прощаються президенти
Як прощаються президенти

Двадцять четверта зустріч Володимира Путіна і Джорджа Буша-молодшого, що відбулася вчора в сочинській резиденції російського президента «Бочаров струмок», ледь не перетворилася на ранок спогадів. Гість виглядав сентиментальним, господар - діловитим, але обидва - однаково втомленими. У американського президента позаду нелегка європейська поїздка, у російського - останній «ближній бій», який він дав натовським партнерам у Бухаресті.

Опитування
Для захисту своєї незалежності, як Ви вважаєте, до якої системи безпеки має приєднатись Україна?
Євроатлантичної (вступ до НАТО)
Євразійської (вступ до ОДКБ з Росією, Білоруссю, Казахстаном та ін.)
До жодної, бути нейтральною країною
Не визначився (-лась)
Реклама
Україна і Польщу звинувачують у дачі хабара за EURO-2012
Україна і Польщу звинувачують у дачі хабара за EURO-2012

Україна і Польща в центрі корупційного скандалу: виявляється, Євро-2012 був куплений за хабар у розмірі € 11.

Член ради директорів Футбольної асоціації Кіпру Спірос Марангос має намір розповісти всім правду про отримання Україною і Польщі право на проведення Євро-2012.

Марангос зізнався, що вже два роки намагається передати президенту УЄФА Мішелю Платіні цю інформацію.

У кіпріота є інформація, що п'ять чиновників брали участь в корупційних аферах і отримали € 11 млн за підтримку українсько-польської заявки.

Адвокат ж Марангос заявив, що крім документів, є і свідки, які готові під присягою дати свідчення в суді, пише німецька газета Süddeutsche Zeitung. Генеральний секретар UEFA Джанні Інфантіно відмовився коментувати цю інформацію.

Раніше UEFA звільнив свого співробітника хорвата Робіна Бокшіча, який звинуватив пітерський Зеніт і мюнхенську Баварію у договірному матчі в півфіналі Кубка УЄФА-2007/08.

Нагадаємо, що директор Місцевого організаційного комітету Євро-2012 в Україні Маркіян Лубківський повідомив, що квитки на чемпіонат почнуть реалізовувати 1 березня 2011-го року.


Схожі публікації:


КСУ розгляне законопроект про вибори до парламенту КСУ розгляне законопроект про вибори до парламенту
Сьогодні Конституційний суд починає розгляд законопроекту, згідно з яким вибори Верховної ради повинні будуть відбутися восени 2012 року.

КСУ почав розгляд справи про дату проведення виборів у Раду КСУ почав розгляд справи про дату проведення виборів у Раду
Конституційний Суд почав розгляд справи за поданням Верховної Ради про перевірку на відповідність статтям 157 і 158 Конституції законопроекту № 7265 про внесення змін до Конституції, яким пропонується закріпити в перехідних положеннях Основного закону, що ... Читати

Дожили: в Україні вводять картки Дожили: в Україні вводять картки
У Мінпраці роз'яснили, що поки лише створена міжвідомча комісія, а коли реально почнуть видавати картки, неясно, так само як і те, що в них буде «забито».

Бейсбольний м'яч над Брди Бейсбольний м'яч над Брди
Двостороння угода про умови розміщення в Чехії американського радара протиракетної оборони (ПРО) буде підписана в першій декаді травня. На церемонію до Праги прибуде американський держсекретар Кондоліза Райс. Слідом за цим документ надійде на ратифікацію ... Читати

Шпигун середньої ланки Шпигун середньої ланки
У понеділок міністерство закордонних справ Латвії прийняв рішення вислати з країни співробітника російського посольства. Пояснюючи своє рішення, влади прибалтійської республіки надали громадськості мінімум інформації про причини висилки, а також про особу ... Читати

  •  (голосів: 0)
  • Думки [0]
  • Переглядів: 1947 |
html-посилання на публікацію
BB--посилання на публікацію
Пряме посилання на публікацію