Розділи сайта
Головні новини
Як "приспати" систему ПРО
Як "приспати" систему ПРО

Сьогодні в Москві відбудуться російсько-польські переговори про плани розміщення елементів американської системи протиракетної оборони (ПРО) в Східній Європі, зокрема в Польщі, де передбачається спорудити шахти для десяти ракет-перехоплювачів. Очолює польську делегацію заступник міністра закордонних справ Вітольд Ващиковський.
Основний закон незаконного держави
Основний закон незаконного держави

Вчора албанська влада Косово провели демонстративну акцію по зміцненню незалежного статусу краю. У приміщенні Народної бібліотеки в Пріштіні косовська конституційна комісія на чолі з віце-прем'єром Хайредін Кучі в урочистій обстановці підписала текст проекту нової конституції Косово. Документ покликаний замінити розроблені в 2001 році місією ООН «Конституційні рамки тимчасового самоврядування».
Бейсбольний м'яч над Брди
Бейсбольний м'яч над Брди

Двостороння угода про умови розміщення в Чехії американського радара протиракетної оборони (ПРО) буде підписана в першій декаді травня. На церемонію до Праги прибуде американський держсекретар Кондоліза Райс. Слідом за цим документ надійде на ратифікацію до чеського парламенту. Якщо все буде йти нормально, то, як вважає чеська сторона, радар міг би почати роботу вже в 2011 або 2012 році. Американські експерти називають іншу дату. На їхню думку, радар буде побудований і стане до ладу в 2013 році.
Жертви Бухареста
Жертви Бухареста

У минулу п'ятницю президент України Віктор Ющенко звільнив з посад двох послів - Олега Дьоміна в Росії і Ігоря Долгова в Німеччині. Напередодні на бухарестському саміті НАТО Києву відмовили в приєднанні зараз до Плану дій щодо членства (ПДЧ) в альянсі. Вирішення цього питання було перенесено на кінець року. Схоже, українська влада вирішила перекласти провину за цю невдачу на дипломатів, що опинилися в епіцентрі подій.
Як прощаються президенти
Як прощаються президенти

Двадцять четверта зустріч Володимира Путіна і Джорджа Буша-молодшого, що відбулася вчора в сочинській резиденції російського президента «Бочаров струмок», ледь не перетворилася на ранок спогадів. Гість виглядав сентиментальним, господар - діловитим, але обидва - однаково втомленими. У американського президента позаду нелегка європейська поїздка, у російського - останній «ближній бій», який він дав натовським партнерам у Бухаресті.

Опитування
Для захисту своєї незалежності, як Ви вважаєте, до якої системи безпеки має приєднатись Україна?
Євроатлантичної (вступ до НАТО)
Євразійської (вступ до ОДКБ з Росією, Білоруссю, Казахстаном та ін.)
До жодної, бути нейтральною країною
Не визначився (-лась)
Реклама
Стів Баллмер продає частину своїх акцій Microsoft
Стів Баллмер продає частину своїх акцій Microsoft

Прес-служба Microsoft повідомила, що виконавчий директор корпорації Microsoft Стів Баллмер за останні кілька днів продав 12% від свого сумарного пакету акцій в компанії. Вартість проданих паперів за поточним курсом склала 1,34 млрд доларів.

Аналітики відзначають, що Баллмер продає акції Microsoft вперше за останні 7,5 років.

У заяві компанії говориться, що Стів Баллмер продав акції для "фінансової диверсифікації і допомоги в податковому плануванні" до кінця цього календарного року. У заяві, поданій у п'ятницю ввечері у відомство американської Комісії з бірж і цінних паперів, говориться, що за останні дні Баллмер продав близько 50 млн акцій компанії на суму близько 1340 млн доларів.

Більш того, в даних Microsoft сказано, що до кінця цього року обсяг продаваних паперів може бути доведений до 75 млн штук (включаючи вже продані папери).

Аналітики кажуть, що через рідкість продажів акцій Microsoft з боку топ-менеджменту, компанія зараз робить активні зусилля, спрямовані на те, щоб розвіяти побоювання в тому, що останній крок Баллмера може бути пов'язаний з відсутністю довіри до софтверного гіганта навіть з боку менеджерів компанії.

"Навіть незважаючи на те, що це особистий фінансове питання, я б хотів бути гранично ясним і уникнути будь-якої плутанини. Я захоплений нашими новими продуктами і потенціалом наших технологій у зміні життя людей. Я залишаюся повністю прихильним Microsoft і її успіху", - йдеться в особистій заяві Баллмера.

До моменту останнього продажу, Стів Баллмер володів приблизно 408 млн акцій Microsoft.


Схожі публікації:


Координатора протестів підприємців викликають у міліцію Координатора протестів підприємців викликають у міліцію
Генерального координатора всеукраїнських акцій протесту підприємців Олександра Данилюка у понеділок викликають на допит у міліцію

AOL збирається купити Yahoo AOL збирається купити Yahoo
Видання Wall Street Journal повідомляє, що компанія AOL найняла фінансових радників для допомоги в плануванні можливого придбання Yahoo.

Через 20 років через потепління буде вмирати 1 млн. людей на рік Через 20 років через потепління буде вмирати 1 млн. людей на рік
До 2030 року зміна клімату побічно призведе до смерті 1 млн. людей щорічно, а також збитку світовій економіці в розмірі 157 млрд. доларів (у нинішніх цінах)

Посли США і країн ЄС у Радбезі ООН підтримали рішення Косова Посли США і країн ЄС у Радбезі ООН підтримали рішення Косова
Шість з п'ятнадцяти членів Ради безпеки ООН заявили, що проголошення незалежності Косова і перехід краю під протекторат Європейського союзу повністю відповідає міжнародному праву. Про це йдеться в поширеній в неділю спільній заяві, підписаній США, Бельгіє ... Читати

Amazon.com купує Quidsi за $ 540 млн Amazon.com купує Quidsi за $ 540 млн
Посилаючись на анонімні джерела видання Fortune Magazine і Wall Street Journal повідомляють, що найбільший в світі онлайн-магазин Amazon.com досяг угоди про придбання компанії Quidsi, оператора інтернет-магазинів Soap.com і Diapers.com, за суму близько $ ... Читати

  •  (голосів: 0)
  • Думки [0]
  • Переглядів: 1531 |
html-посилання на публікацію
BB--посилання на публікацію
Пряме посилання на публікацію