Розділи сайта
Головні новини
Як "приспати" систему ПРО
Як "приспати" систему ПРО

Сьогодні в Москві відбудуться російсько-польські переговори про плани розміщення елементів американської системи протиракетної оборони (ПРО) в Східній Європі, зокрема в Польщі, де передбачається спорудити шахти для десяти ракет-перехоплювачів. Очолює польську делегацію заступник міністра закордонних справ Вітольд Ващиковський.
Основний закон незаконного держави
Основний закон незаконного держави

Вчора албанська влада Косово провели демонстративну акцію по зміцненню незалежного статусу краю. У приміщенні Народної бібліотеки в Пріштіні косовська конституційна комісія на чолі з віце-прем'єром Хайредін Кучі в урочистій обстановці підписала текст проекту нової конституції Косово. Документ покликаний замінити розроблені в 2001 році місією ООН «Конституційні рамки тимчасового самоврядування».
Бейсбольний м'яч над Брди
Бейсбольний м'яч над Брди

Двостороння угода про умови розміщення в Чехії американського радара протиракетної оборони (ПРО) буде підписана в першій декаді травня. На церемонію до Праги прибуде американський держсекретар Кондоліза Райс. Слідом за цим документ надійде на ратифікацію до чеського парламенту. Якщо все буде йти нормально, то, як вважає чеська сторона, радар міг би почати роботу вже в 2011 або 2012 році. Американські експерти називають іншу дату. На їхню думку, радар буде побудований і стане до ладу в 2013 році.
Жертви Бухареста
Жертви Бухареста

У минулу п'ятницю президент України Віктор Ющенко звільнив з посад двох послів - Олега Дьоміна в Росії і Ігоря Долгова в Німеччині. Напередодні на бухарестському саміті НАТО Києву відмовили в приєднанні зараз до Плану дій щодо членства (ПДЧ) в альянсі. Вирішення цього питання було перенесено на кінець року. Схоже, українська влада вирішила перекласти провину за цю невдачу на дипломатів, що опинилися в епіцентрі подій.
Як прощаються президенти
Як прощаються президенти

Двадцять четверта зустріч Володимира Путіна і Джорджа Буша-молодшого, що відбулася вчора в сочинській резиденції російського президента «Бочаров струмок», ледь не перетворилася на ранок спогадів. Гість виглядав сентиментальним, господар - діловитим, але обидва - однаково втомленими. У американського президента позаду нелегка європейська поїздка, у російського - останній «ближній бій», який він дав натовським партнерам у Бухаресті.

Опитування
Для захисту своєї незалежності, як Ви вважаєте, до якої системи безпеки має приєднатись Україна?
Євроатлантичної (вступ до НАТО)
Євразійської (вступ до ОДКБ з Росією, Білоруссю, Казахстаном та ін.)
До жодної, бути нейтральною країною
Не визначився (-лась)
Реклама
«В Контакте» з'явився рейтинг популярних записів
«В Контакте» з'явився рейтинг популярних записів

Соціальна мережа «В Контакте» представила рейтинг записів у мікроблогах користувачів. Сервіс з'явився на минулих вихідних.

Переглянути рейтинг можна, вибравши підрозділ «Популярне» у стрічці «Головні новини».

Користувач може вибирати сам часовий відрізок, протягом якого буде складений рейтинг: за сьогоднішній день, вчорашній день, минулий тиждень або минулий місяць або ж за весь час. У рейтинг можуть потрапити як записи «кумирів», тобто відомих особистостей, так і записи рядових користувачів.

Владислав Циплухін, керівник прес-служби соцмережі, говорить, що ступінь популярності запису розраховується по «спеціальною формулою». При цьому враховується як кількість користувачів, яким сподобалася ця запис (кнопка «Мені подобається»), так і кількість користувачів, які скопіювали запис в свій мікроблог (галочка «Розповісти друзям»).

Формула дозволяє уникнути штучних накруток рейтингу з метою протягування в топ спамерських записів.

Станом на момент публікації найпопулярнішої записом «за весь час» було повідомлення Павла Дурова про появу кнопки «Мені подобається» у статусах.


Схожі публікації:


YouTube YouTube "впав" другий раз за добу
Перший збій стався близько 18:00 понеділка, однак сервіс відновив роботу протягом приблизно п'яти хвилин.Другий раз за день відеохостинг YouTube відключився приблизно о 19:15.

Королева Великобританії завела рахунок у Facebook Королева Великобританії завела рахунок у Facebook
Британська королева Єлизавета Друга вирішила приєднатися до користувачів Facebook.

Google заборонила імпорт контактів з Gmail в Facebook Google заборонила імпорт контактів з Gmail в Facebook
Як повідомляє Ars Technica, 4 листопада Google заборонила Facebook імпортувати контакти зі свого поштового сервісу Gmail.

Каунтінг фішкіс енд уткіс Каунтінг фішкіс енд уткіс
Минулий тиждень в блогосфері ознаменувалася принциповими спорами: ЖЖ - це ми або "Суп"? Чи можна заради мистецтва знущатися над тваринами? Розваляться чи США? Або вони, навпаки, приєднають до себе суміжні держави? Чи схожий письменник Сергій Лук'яненко на ... Читати

Турчинов не боїться потрапити на Wikileaks Турчинов не боїться потрапити на Wikileaks
Деякі матеріали щодо Дмитра Фірташа, опублікованих на Wikileaks, були в розпорядженні СБУ, коли він її очолював у 2005 році.

  •  (голосів: 0)
  • Думки [0]
  • Переглядів: 1819 |
html-посилання на публікацію
BB--посилання на публікацію
Пряме посилання на публікацію