Розділи сайта
Головні новини
Як "приспати" систему ПРО
Як "приспати" систему ПРО

Сьогодні в Москві відбудуться російсько-польські переговори про плани розміщення елементів американської системи протиракетної оборони (ПРО) в Східній Європі, зокрема в Польщі, де передбачається спорудити шахти для десяти ракет-перехоплювачів. Очолює польську делегацію заступник міністра закордонних справ Вітольд Ващиковський.
Основний закон незаконного держави
Основний закон незаконного держави

Вчора албанська влада Косово провели демонстративну акцію по зміцненню незалежного статусу краю. У приміщенні Народної бібліотеки в Пріштіні косовська конституційна комісія на чолі з віце-прем'єром Хайредін Кучі в урочистій обстановці підписала текст проекту нової конституції Косово. Документ покликаний замінити розроблені в 2001 році місією ООН «Конституційні рамки тимчасового самоврядування».
Бейсбольний м'яч над Брди
Бейсбольний м'яч над Брди

Двостороння угода про умови розміщення в Чехії американського радара протиракетної оборони (ПРО) буде підписана в першій декаді травня. На церемонію до Праги прибуде американський держсекретар Кондоліза Райс. Слідом за цим документ надійде на ратифікацію до чеського парламенту. Якщо все буде йти нормально, то, як вважає чеська сторона, радар міг би почати роботу вже в 2011 або 2012 році. Американські експерти називають іншу дату. На їхню думку, радар буде побудований і стане до ладу в 2013 році.
Жертви Бухареста
Жертви Бухареста

У минулу п'ятницю президент України Віктор Ющенко звільнив з посад двох послів - Олега Дьоміна в Росії і Ігоря Долгова в Німеччині. Напередодні на бухарестському саміті НАТО Києву відмовили в приєднанні зараз до Плану дій щодо членства (ПДЧ) в альянсі. Вирішення цього питання було перенесено на кінець року. Схоже, українська влада вирішила перекласти провину за цю невдачу на дипломатів, що опинилися в епіцентрі подій.
Як прощаються президенти
Як прощаються президенти

Двадцять четверта зустріч Володимира Путіна і Джорджа Буша-молодшого, що відбулася вчора в сочинській резиденції російського президента «Бочаров струмок», ледь не перетворилася на ранок спогадів. Гість виглядав сентиментальним, господар - діловитим, але обидва - однаково втомленими. У американського президента позаду нелегка європейська поїздка, у російського - останній «ближній бій», який він дав натовським партнерам у Бухаресті.

Опитування
Для захисту своєї незалежності, як Ви вважаєте, до якої системи безпеки має приєднатись Україна?
Євроатлантичної (вступ до НАТО)
Євразійської (вступ до ОДКБ з Росією, Білоруссю, Казахстаном та ін.)
До жодної, бути нейтральною країною
Не визначився (-лась)
Реклама
Бродський хоче відібрати у чиновників благодійні фонди
Бродський хоче відібрати у чиновників благодійні фонди

Державним органам всіх рівнів буде заборонено створювати так звані «благодійні фонди», гроші в які перераховуються за надання установою певних послуг.

З такою ініціативою виступив Держкомпідприємництва.

«У держструктур всіх рівнів, в тому числі у силовиків, у місцевої влади і т.д., треба забрати право створювати так звані» благодійні фонди ». Це, по суті, узаконена корупція. Чиновник не може спонукати людину перераховувати гроші на благодійні рахунки за будь-яку послугу », - пише глава Держкомпідприємництва Михайло Бродський у своєму блозі.

За словами керівника комітету, в законопроекті, над яким працюють фахівці Держкомпідприємництва, буде посилена відповідальність чиновників за прохання чи примус перераховувати гроші в такі благодійні фонди. Відповідні зміни будуть вноситися в ряд законів, в тому числі «Про боротьбу з корупцією». Про це повідомляє прес-служба Держкомпідприємництва.

Норма, яка передбачає відповідальність чиновників за спонукання платити в благодійні фонди, прописана і в розробленому Держкомпідприємництва законопроекті про порядок перевірки технічного стану транспортних засобів. Зокрема, при першому порушенні посадовій особі загрожує штраф у 2000 неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян (34 тис. грн), при повторному передбачена кримінальна відповідальність - до півроку виправних робіт.


Схожі публікації:


Курди показали фото полонених турецьких солдатів Курди показали фото полонених турецьких солдатів
Влада Іраку у вівторок, 23 жовтня, прийняли рішення закрити знаходяться на території країни офіси Курдської робочої партії, пообіцявши в найближчий час також заблокувати її фінансові фонди, передає агентство Associated Press.

Фахівці НАТО прирівняли кібератаки до ракетній загрозі Фахівці НАТО прирівняли кібератаки до ракетній загрозі
У ході лондонської конференції E-Crime Сулейман Аніл (Suleyman Anil), відповідальний за захист країн НАТО від хакерів, заявив, що захист від хакерських атак стала не менш важлива, ніж протиракетна оборона і захист джерел енергопостачання. За словами Аніла ... Читати

США допоможе Україні реформувати виборче законодавство США допоможе Україні реформувати виборче законодавство
У Міністерстві закордонних справ сподіваються, що іноземні партнери будуть сприяти зміцненню основ конкурентної демократії в України, заявив заступник керівника зовнішньополітичного відомства Руслан Демченко.

Явлінський запропонував створити російсько-європейську систему ПРО Явлінський запропонував створити російсько-європейську систему ПРО
Лідер партії "Яблуко" Григорій Явлінський на "Форумі 2000" у Празі запропонував Росії і Європейському Союзу створити спільну систему протиракетної оборони "для захисту обох сторін від терористичних атак". Про це повідомляє прес-служба "Яблука".На думку Яв ... Читати

Заступник держсекретаря США зажадав від Росії спростувати заяву Рогозіна Заступник держсекретаря США зажадав від Росії спростувати заяву Рогозіна
Заступник держсекретаря США Ніколас Бернс назвав "вкрай безвідповідальними" висловлювання постійного представника Росії при НАТО Дмитра Рогозіна, присвячені ситуації з Косово.

  •  (голосів: 0)
  • Думки [0]
  • Переглядів: 2186 |
html-посилання на публікацію
BB--посилання на публікацію
Пряме посилання на публікацію