Розділи сайта
Головні новини
Як "приспати" систему ПРО
Як "приспати" систему ПРО

Сьогодні в Москві відбудуться російсько-польські переговори про плани розміщення елементів американської системи протиракетної оборони (ПРО) в Східній Європі, зокрема в Польщі, де передбачається спорудити шахти для десяти ракет-перехоплювачів. Очолює польську делегацію заступник міністра закордонних справ Вітольд Ващиковський.
Основний закон незаконного держави
Основний закон незаконного держави

Вчора албанська влада Косово провели демонстративну акцію по зміцненню незалежного статусу краю. У приміщенні Народної бібліотеки в Пріштіні косовська конституційна комісія на чолі з віце-прем'єром Хайредін Кучі в урочистій обстановці підписала текст проекту нової конституції Косово. Документ покликаний замінити розроблені в 2001 році місією ООН «Конституційні рамки тимчасового самоврядування».
Бейсбольний м'яч над Брди
Бейсбольний м'яч над Брди

Двостороння угода про умови розміщення в Чехії американського радара протиракетної оборони (ПРО) буде підписана в першій декаді травня. На церемонію до Праги прибуде американський держсекретар Кондоліза Райс. Слідом за цим документ надійде на ратифікацію до чеського парламенту. Якщо все буде йти нормально, то, як вважає чеська сторона, радар міг би почати роботу вже в 2011 або 2012 році. Американські експерти називають іншу дату. На їхню думку, радар буде побудований і стане до ладу в 2013 році.
Жертви Бухареста
Жертви Бухареста

У минулу п'ятницю президент України Віктор Ющенко звільнив з посад двох послів - Олега Дьоміна в Росії і Ігоря Долгова в Німеччині. Напередодні на бухарестському саміті НАТО Києву відмовили в приєднанні зараз до Плану дій щодо членства (ПДЧ) в альянсі. Вирішення цього питання було перенесено на кінець року. Схоже, українська влада вирішила перекласти провину за цю невдачу на дипломатів, що опинилися в епіцентрі подій.
Як прощаються президенти
Як прощаються президенти

Двадцять четверта зустріч Володимира Путіна і Джорджа Буша-молодшого, що відбулася вчора в сочинській резиденції російського президента «Бочаров струмок», ледь не перетворилася на ранок спогадів. Гість виглядав сентиментальним, господар - діловитим, але обидва - однаково втомленими. У американського президента позаду нелегка європейська поїздка, у російського - останній «ближній бій», який він дав натовським партнерам у Бухаресті.

Опитування
Для захисту своєї незалежності, як Ви вважаєте, до якої системи безпеки має приєднатись Україна?
Євроатлантичної (вступ до НАТО)
Євразійської (вступ до ОДКБ з Росією, Білоруссю, Казахстаном та ін.)
До жодної, бути нейтральною країною
Не визначився (-лась)
Реклама
Фільм Романа Поланскі отримав приз Європейської кіноакадемії
Фільм Романа Поланскі отримав приз Європейської кіноакадемії

Фільм «Примара» Романа Поланскі отримав нагороду Європейської кіноакадемії як кращий європейський фільм

Фільм Поланскі, вже приніс йому «Срібного ведмедя» Берлінського кінофестивалю, переміг у шести номінаціях з семи, в яких був представлений.

Зіграв у «Примару» Еван Макгрегор визнаний кращим актором, нагороди отримали сценаристи, композитор і художник, а сам Поланські був названий кращим режисером.

«Це занадто», - заявив Поланскі у ході телемосту з Таллінном, де проходила церемонія вручення нагород. Режисер подякував усім, хто з ним працював над фільмом, повідомляє lenta.ru.

Нагадаємо, в США триває розгляд справи за звинуваченням Поланскі у розбещенні малолітньої 33 роки тому. Швейцарія в липні 2010 року відмовилася задовольнити американський запит про екстрадицію режисера. Естонські власті заявляли, що Поланскі може безперешкодно приїхати на церемонію «європейського Оскара», однак той усе-таки утримався від поїздки.

Між тим нагороду за кращу жіночу роль отримала француженка Сільві Тестю, яка зіграла у фільмі «Лурдес». Ізраїльська картина «Ліван» принесла нагороди режисерові Самуель Маоз (за найкращий дебют) і оператору Джіори Бейачу. 69-річний актор Бруно Ганц отримав почесний приз Європейської академії за внесок у кіномистецтво.

Нагороди Європейської кіноакадемії вручаються з 1988 року. Переможці обираються шляхом голосування майже 2300 членів організації, серед яких є актори, критики, режисери і продюсери.


Схожі публікації:


МЗС Грузії отримав на саміті гарантії прийому в НАТО МЗС Грузії отримав на саміті гарантії прийому в НАТО
Міністр закордонних справ Грузії Давид Бакрадзе в цілому позитивно оцінив підсумки самміту НАТО для його країни. За його словами, незважаючи на те, що Грузії не був наданий План дій з членства в альянсі (ПДЧ), вона отримала тверду обіцянку, що в НАТО її в ... Читати

«Мюрдалевская лекція» Лаврова «Мюрдалевская лекція» Лаврова
Виступаючи вчора в Женеві на щорічній міжнародній конференції з роззброєння, глава МЗС Сергій Лавров виклав думку Росії з ключових проблем стабільності і безпеки в світі. Міністр офіційно вніс російсько-китайський проект договору про демілітаризацію космо ... Читати

Парламент Косова проголосив незалежність краю Парламент Косова проголосив незалежність краю
У неділю, 17 лютого, парламент Косова одноголосно проголосував за відділення цієї території від Сербії і проголосив незалежність краю.

У Криму комуністи оголосили голодування У Криму комуністи оголосили голодування
Кілька представників Компартії оголосили сьогодні голодовку в селищі Чорноморське в Криму з вимогою оголосити результати виборів голови селищної ради, в яких, за їх даними, переміг комуніст.«До 5 листопада п'ятниці, до дня офіційного оголошення результаті ... Читати

КСУ почав розгляд справи про дату проведення виборів у Раду КСУ почав розгляд справи про дату проведення виборів у Раду
Конституційний Суд почав розгляд справи за поданням Верховної Ради про перевірку на відповідність статтям 157 і 158 Конституції законопроекту № 7265 про внесення змін до Конституції, яким пропонується закріпити в перехідних положеннях Основного закону, що ... Читати

  •  (голосів: 0)
  • Думки [0]
  • Переглядів: 1679 |
html-посилання на публікацію
BB--посилання на публікацію
Пряме посилання на публікацію