Розділи сайта
Головні новини
Як "приспати" систему ПРО
Як "приспати" систему ПРО

Сьогодні в Москві відбудуться російсько-польські переговори про плани розміщення елементів американської системи протиракетної оборони (ПРО) в Східній Європі, зокрема в Польщі, де передбачається спорудити шахти для десяти ракет-перехоплювачів. Очолює польську делегацію заступник міністра закордонних справ Вітольд Ващиковський.
Основний закон незаконного держави
Основний закон незаконного держави

Вчора албанська влада Косово провели демонстративну акцію по зміцненню незалежного статусу краю. У приміщенні Народної бібліотеки в Пріштіні косовська конституційна комісія на чолі з віце-прем'єром Хайредін Кучі в урочистій обстановці підписала текст проекту нової конституції Косово. Документ покликаний замінити розроблені в 2001 році місією ООН «Конституційні рамки тимчасового самоврядування».
Бейсбольний м'яч над Брди
Бейсбольний м'яч над Брди

Двостороння угода про умови розміщення в Чехії американського радара протиракетної оборони (ПРО) буде підписана в першій декаді травня. На церемонію до Праги прибуде американський держсекретар Кондоліза Райс. Слідом за цим документ надійде на ратифікацію до чеського парламенту. Якщо все буде йти нормально, то, як вважає чеська сторона, радар міг би почати роботу вже в 2011 або 2012 році. Американські експерти називають іншу дату. На їхню думку, радар буде побудований і стане до ладу в 2013 році.
Жертви Бухареста
Жертви Бухареста

У минулу п'ятницю президент України Віктор Ющенко звільнив з посад двох послів - Олега Дьоміна в Росії і Ігоря Долгова в Німеччині. Напередодні на бухарестському саміті НАТО Києву відмовили в приєднанні зараз до Плану дій щодо членства (ПДЧ) в альянсі. Вирішення цього питання було перенесено на кінець року. Схоже, українська влада вирішила перекласти провину за цю невдачу на дипломатів, що опинилися в епіцентрі подій.
Як прощаються президенти
Як прощаються президенти

Двадцять четверта зустріч Володимира Путіна і Джорджа Буша-молодшого, що відбулася вчора в сочинській резиденції російського президента «Бочаров струмок», ледь не перетворилася на ранок спогадів. Гість виглядав сентиментальним, господар - діловитим, але обидва - однаково втомленими. У американського президента позаду нелегка європейська поїздка, у російського - останній «ближній бій», який він дав натовським партнерам у Бухаресті.

Опитування
Для захисту своєї незалежності, як Ви вважаєте, до якої системи безпеки має приєднатись Україна?
Євроатлантичної (вступ до НАТО)
Євразійської (вступ до ОДКБ з Росією, Білоруссю, Казахстаном та ін.)
До жодної, бути нейтральною країною
Не визначився (-лась)
Реклама
Засновник Wikileaks загрожує «інформаційною бомбою»
Засновник Wikileaks загрожує «інформаційною бомбою»

Засновника сайту Wikileaks Джуліан Ассандж притримує деякі важливі матеріали, які він може оприлюднити, якщо щось трапиться з ним або його сайтом


Про це в інтерв'ю ВВС заявив адвокат Ассандж Марк Стівенс.

«Проблема в тому, що на Wikileaks здійснювали кібератаки, проти нього в усьому світі застосовували цензуру, і йому потрібно себе захищати, і це те, що Wikileaks називає термоядерним пристроєм епохи Інтернету», - заявив адвокат.

Він також припустив, що справа про згвалтування, яке готують проти Ассандж в Швеції, є політично вмотивованим.

Стівенс висловив побоювання, що якщо Ассандж, у якого австралійське громадянство, депортують до Швеції, його згодом вишлють до США.


Схожі публікації:


Турчинов не боїться потрапити на Wikileaks Турчинов не боїться потрапити на Wikileaks
Деякі матеріали щодо Дмитра Фірташа, опублікованих на Wikileaks, були в розпорядженні СБУ, коли він її очолював у 2005 році.

Главреду молдавської газети пред'явили звинувачення в розпалюванні націона ... Главреду молдавської газети пред'явили звинувачення в розпалюванні націона ...
Генеральна прокуратура Молдови пред'явила звинувачення головному редактору газети Timpul Костянтину Тенасе, повідомляє в п'ятницю ІА Regnum.

Фахівці НАТО прирівняли кібератаки до ракетній загрозі Фахівці НАТО прирівняли кібератаки до ракетній загрозі
У ході лондонської конференції E-Crime Сулейман Аніл (Suleyman Anil), відповідальний за захист країн НАТО від хакерів, заявив, що захист від хакерських атак стала не менш важлива, ніж протиракетна оборона і захист джерел енергопостачання. За словами Аніла ... Читати

Луценко: Кримінальна справа - це чітка спроба Партії регіонів закрити мені  ... Луценко: Кримінальна справа - це чітка спроба Партії регіонів закрити мені ...
Колишній міністр внутрішніх справ України, лідер Народної самооборони Юрій Луценко заявив, що кримінальну справу, порушену стосовно нього за нібито розкрадання бюджетних коштів в особливо великих розмірах, є результатом його політичної та міліцейській дія ... Читати

Каунтінг фішкіс енд уткіс Каунтінг фішкіс енд уткіс
Минулий тиждень в блогосфері ознаменувалася принциповими спорами: ЖЖ - це ми або "Суп"? Чи можна заради мистецтва знущатися над тваринами? Розваляться чи США? Або вони, навпаки, приєднають до себе суміжні держави? Чи схожий письменник Сергій Лук'яненко на ... Читати

  •  (голосів: 0)
  • Думки [0]
  • Переглядів: 2103 |
html-посилання на публікацію
BB--посилання на публікацію
Пряме посилання на публікацію