Розділи сайта
Головні новини
Як "приспати" систему ПРО
Як "приспати" систему ПРО

Сьогодні в Москві відбудуться російсько-польські переговори про плани розміщення елементів американської системи протиракетної оборони (ПРО) в Східній Європі, зокрема в Польщі, де передбачається спорудити шахти для десяти ракет-перехоплювачів. Очолює польську делегацію заступник міністра закордонних справ Вітольд Ващиковський.
Основний закон незаконного держави
Основний закон незаконного держави

Вчора албанська влада Косово провели демонстративну акцію по зміцненню незалежного статусу краю. У приміщенні Народної бібліотеки в Пріштіні косовська конституційна комісія на чолі з віце-прем'єром Хайредін Кучі в урочистій обстановці підписала текст проекту нової конституції Косово. Документ покликаний замінити розроблені в 2001 році місією ООН «Конституційні рамки тимчасового самоврядування».
Бейсбольний м'яч над Брди
Бейсбольний м'яч над Брди

Двостороння угода про умови розміщення в Чехії американського радара протиракетної оборони (ПРО) буде підписана в першій декаді травня. На церемонію до Праги прибуде американський держсекретар Кондоліза Райс. Слідом за цим документ надійде на ратифікацію до чеського парламенту. Якщо все буде йти нормально, то, як вважає чеська сторона, радар міг би почати роботу вже в 2011 або 2012 році. Американські експерти називають іншу дату. На їхню думку, радар буде побудований і стане до ладу в 2013 році.
Жертви Бухареста
Жертви Бухареста

У минулу п'ятницю президент України Віктор Ющенко звільнив з посад двох послів - Олега Дьоміна в Росії і Ігоря Долгова в Німеччині. Напередодні на бухарестському саміті НАТО Києву відмовили в приєднанні зараз до Плану дій щодо членства (ПДЧ) в альянсі. Вирішення цього питання було перенесено на кінець року. Схоже, українська влада вирішила перекласти провину за цю невдачу на дипломатів, що опинилися в епіцентрі подій.
Як прощаються президенти
Як прощаються президенти

Двадцять четверта зустріч Володимира Путіна і Джорджа Буша-молодшого, що відбулася вчора в сочинській резиденції російського президента «Бочаров струмок», ледь не перетворилася на ранок спогадів. Гість виглядав сентиментальним, господар - діловитим, але обидва - однаково втомленими. У американського президента позаду нелегка європейська поїздка, у російського - останній «ближній бій», який він дав натовським партнерам у Бухаресті.

Опитування
Для захисту своєї незалежності, як Ви вважаєте, до якої системи безпеки має приєднатись Україна?
Євроатлантичної (вступ до НАТО)
Євразійської (вступ до ОДКБ з Росією, Білоруссю, Казахстаном та ін.)
До жодної, бути нейтральною країною
Не визначився (-лась)
Реклама
У Сербії почалися вибори президента
У Сербії почалися вибори президента

Вранці 20 січня в Сербії відкрилися виборчі ділянки, на яких жителі країни повинні будуть обрати нового главу держави.

Серби вибирають з дев'яти кандидатів, проте реальними претендентами на пост президента вважаються двоє - чинний глава держави Борис Тадіч і ультранаціоналіст Томіслав Ніколіч.

Тадіч виступає за якнайшвидший вступ країни в євроатлантичні структури, але при цьому наполягає на збереженні Косово у складі Сербії. Ніколіч вважається євроскептиком, що зазнають особливу неприязнь до НАТО, але з приводу Косово його думку практично не відрізняється від думки Тадіча.

Згідно з останніми опитуваннями громадської думки, обидва політики приблизно однаково популярні - кожного з них готові підтримати близько 20 відсотків виборців. У випадку, якщо ніхто з них не набере понад 50 відсотків голосів, відбудеться другий тур, який вже намічений на 3 лютого.

Правом голосу в Сербії користуються 6,7 мільйона чоловік. Закриються дільниці о 20:00 за місцевим часом (22:00 мск).


Схожі публікації:


Сербія не застосує силу проти незалежного Косова Сербія не застосує силу проти незалежного Косова
Відразу після проголошення парламентом Косова незалежності прем'єр-міністр Сербії Воїслав Коштуніца виступив із зверненням до громадян країни, в якому заявив, що серби ніколи не визнають незалежного Косова. Його звернення передавалося в прямому ефірі ціло ... Читати

ЦВК Грузії підвищив підтримку НАТО на п'ять відсотків ЦВК Грузії підвищив підтримку НАТО на п'ять відсотків
Центрвиборчком Грузії підбив остаточні підсумки плебісциту про вступ країни в НАТО і проведення дострокових парламентських виборів, повідомляє ІА "Новини-Грузія". При цьому частка тих, хто підтримав ці ініціативи, збільшилася в порівнянні з тією, яку зафі ... Читати

Парламент Косова проголосив незалежність краю Парламент Косова проголосив незалежність краю
У неділю, 17 лютого, парламент Косова одноголосно проголосував за відділення цієї території від Сербії і проголосив незалежність краю.

У Грузії за вступ до НАТО проголосували 70 відсотків виборців У Грузії за вступ до НАТО проголосували 70 відсотків виборців
Більшість виборців Грузії, які взяли участь у плебісциті 5 січня, висловилися за вступ країни в НАТО, а також за проведення дострокових парламентських виборів, повідомляє ІА "Новини-Грузія". Голосування з цих питань, нагадаємо, проводилося в день президен ... Читати

У Москві пройшла акція на підтримку Сербії У Москві пройшла акція на підтримку Сербії
У Москві на Тріумфальній площі проходить мітинг на підтримку Сербії з питання проголошення незалежності Косово, повідомляє кореспондент Стрічки.Ру з місця подій.

  •  (голосів: 0)
  • Думки [0]
  • Переглядів: 1894 |
html-посилання на публікацію
BB--посилання на публікацію
Пряме посилання на публікацію