Розділи сайта
Головні новини
Як "приспати" систему ПРО
Як "приспати" систему ПРО

Сьогодні в Москві відбудуться російсько-польські переговори про плани розміщення елементів американської системи протиракетної оборони (ПРО) в Східній Європі, зокрема в Польщі, де передбачається спорудити шахти для десяти ракет-перехоплювачів. Очолює польську делегацію заступник міністра закордонних справ Вітольд Ващиковський.
Основний закон незаконного держави
Основний закон незаконного держави

Вчора албанська влада Косово провели демонстративну акцію по зміцненню незалежного статусу краю. У приміщенні Народної бібліотеки в Пріштіні косовська конституційна комісія на чолі з віце-прем'єром Хайредін Кучі в урочистій обстановці підписала текст проекту нової конституції Косово. Документ покликаний замінити розроблені в 2001 році місією ООН «Конституційні рамки тимчасового самоврядування».
Бейсбольний м'яч над Брди
Бейсбольний м'яч над Брди

Двостороння угода про умови розміщення в Чехії американського радара протиракетної оборони (ПРО) буде підписана в першій декаді травня. На церемонію до Праги прибуде американський держсекретар Кондоліза Райс. Слідом за цим документ надійде на ратифікацію до чеського парламенту. Якщо все буде йти нормально, то, як вважає чеська сторона, радар міг би почати роботу вже в 2011 або 2012 році. Американські експерти називають іншу дату. На їхню думку, радар буде побудований і стане до ладу в 2013 році.
Жертви Бухареста
Жертви Бухареста

У минулу п'ятницю президент України Віктор Ющенко звільнив з посад двох послів - Олега Дьоміна в Росії і Ігоря Долгова в Німеччині. Напередодні на бухарестському саміті НАТО Києву відмовили в приєднанні зараз до Плану дій щодо членства (ПДЧ) в альянсі. Вирішення цього питання було перенесено на кінець року. Схоже, українська влада вирішила перекласти провину за цю невдачу на дипломатів, що опинилися в епіцентрі подій.
Як прощаються президенти
Як прощаються президенти

Двадцять четверта зустріч Володимира Путіна і Джорджа Буша-молодшого, що відбулася вчора в сочинській резиденції російського президента «Бочаров струмок», ледь не перетворилася на ранок спогадів. Гість виглядав сентиментальним, господар - діловитим, але обидва - однаково втомленими. У американського президента позаду нелегка європейська поїздка, у російського - останній «ближній бій», який він дав натовським партнерам у Бухаресті.

Опитування
Для захисту своєї незалежності, як Ви вважаєте, до якої системи безпеки має приєднатись Україна?
Євроатлантичної (вступ до НАТО)
Євразійської (вступ до ОДКБ з Росією, Білоруссю, Казахстаном та ін.)
До жодної, бути нейтральною країною
Не визначився (-лась)
Реклама
Google заборонила імпорт контактів з Gmail в Facebook
Google заборонила імпорт контактів з Gmail в Facebook

Як повідомляє Ars Technica, 4 листопада Google заборонила Facebook імпортувати контакти зі свого поштового сервісу Gmail.

Тепер користувачі Facebook більше не зможуть перевіряти, хто з їхнього списку контактів у Gmail зареєстрований у соціальній мережі.

Є кілька версій чому Google зробила це:

Імпорт контактів з Gmail Google вирішила заборонити через політику Facebook: соціальна мережа охоче імпортує дані зі сторонніх сервісів, але при цьому доступу до своїх власних даними нікому не дає.

За іншою версією, Google має намір запустити власну соціальну мережу Google Me, яка повинна стати конкурентом Facebook.

Раніше імпорт контактів було можливе в рамках сервісу Facebook «Пошук друзів». З його допомогою користувачі могли довідатися, хто з їхнього списку контактів у Gmail зареєстрований у Facebook, і додати цих людей у друзі. Тим, у кого немає облікового запису, можна було відправити запрошення зареєструватися в соцмережі.

Для того, щоб Facebook зміг імпортувати адресну книгу Gmail, користувач повинен був ввести логін і пароль до пошти.

Зараз російські користувачі можуть імпортувати в Facebook свої контакти з сервісів «Яндекс», Mail.Ru, Skype, Rambler, Yahoo, ICQ і інших.


Схожі публікації:


Королева Великобританії завела рахунок у Facebook Королева Великобританії завела рахунок у Facebook
Британська королева Єлизавета Друга вирішила приєднатися до користувачів Facebook.

«В Контакте» з'явився рейтинг популярних записів «В Контакте» з'явився рейтинг популярних записів
Соціальна мережа «В Контакте» представила рейтинг записів у мікроблогах користувачів. Сервіс з'явився на минулих вихідних.

YouTube YouTube "впав" другий раз за добу
Перший збій стався близько 18:00 понеділка, однак сервіс відновив роботу протягом приблизно п'яти хвилин.Другий раз за день відеохостинг YouTube відключився приблизно о 19:15.

Змова заради демократії Змова заради демократії
Якщо б до влади в Італії після парламентських виборах 1976 року прийшли комуністи, Великобританія підтримала б державний переворот в цій країні. Такий висновок можна зробити на основі розсекречених документів, виявлених італійським дослідником в Британськ ... Читати

AOL збирається купити Yahoo AOL збирається купити Yahoo
Видання Wall Street Journal повідомляє, що компанія AOL найняла фінансових радників для допомоги в плануванні можливого придбання Yahoo.

  •  (голосів: 0)
  • Думки [0]
  • Переглядів: 2417 |
html-посилання на публікацію
BB--посилання на публікацію
Пряме посилання на публікацію