Категорії
Новини НАТО

БЕЛЬГІЯ: КРИЗА КОСОВО: НАТО ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ (2)Англійська / Нац

Повітряні удари вглиб Югославії тривали протягом ночі, вражаючи десятки військових цілей, і те, що НАТО назвало "польовими силами в Косові та навколо нього" з "хірургічною точністю".

На брифінгу в Брюсселі в середу повітряний коммодор НАТО Девід Вілбі заявив, що всі літаки НАТО безпечно повернулися з авіаударів.

Повітряний коммодор Девід Вілбі сказав журналістам, що літаки альянсу вразили 28 фіксованих цілей і показали, що цілі потрапляють у Косово – серед них також цивільні цілі.

Він також повідомив журналістам, що був досягнутий перший великий прорив проти бронетанкових сил на місцях.

Представник НАТО Джеймі Ши підкреслив умови Альянсу для припинення вогню.

Він також торкнувся питання примусового переселення біженців у так звану нічию землю на кордоні Македонії з Косовом.

Він також відповів на запитання щодо повідомлень про те, що Кіпр намагається опосередкувати звільнення трьох американських солдатів, захоплених минулого тижня в Югославії.

SOUNDBITE: (англійською)
"Припинення вогню, звичайно, необхідне, але воно недостатнє. Це не може просто витерти шифер і повернути нас до статусу квоти, тим більше, що припинення вогню нічого не говорить про дії тих воєнізованих підрозділів у Косові, які, на нашу думку, є безпосередньо на даний момент відповідальний за систематичне розкрадання будинків, спалення будинків та вимушене вигнання цивільних албанських цивільних громадян до кордонів ".
СУПЕР РОЗДІЛ: Джеймі Ши, речник НАТО

SOUNDBITE: (англійською)
"Броньована колона, яку вдарили, не потрапила минулої ночі, її вчора вдарили, і це в районах, які я показував вам на карті між Печем та півднем .. і вони залишаються в таких областях. Ми бачимо, що це збиток цих сил, і ми ще не зрозуміли, що ви б сказали, – це виступ або поступовий рух. Але ми, очевидно, будемо продовжувати стежити за ситуацією ".
СУПЕР КАПІОН: Air Commodore David Wilby

SOUNDBITE: (англійською)
"Минулої ночі акумулятор SAS6 в Чорногорії засвітив набійний пакет нашого літального апарату. На нього напали літаки, що супроводжували оборону, використовуючи дві ракети. Наступна детонація цих протирадарних ракет стала вірогідною причиною вибухів, про які повідомляв ЗМІ близько півночі. Я можу підтвердити, що у нас вчора в Чорногорії не було цілей, і що ця задіяність проводилася в умовах самооборони. Я не маю жодних вказівок на шкоду, який може бути заподіяно ракетами ".
СУПЕР КАПІОН: Air Commodore David Wilby

SOUNDBITE: (англійською)
"Я думаю, що люди говорили – це ситуація на землі Но Ман на кордоні, де біженці опинилися в дуже складних умовах і зараз інтегруються в побудовані, організовані наметові табори, в яких сили НАТО можуть грати провідних підтримка ролі. І наскільки це гарна новина, це позитивна еволюція. Повірте, не було жодної переваги, щоб будь-який біженець опинився в ситуації з землею Но-Мана на хвилину довше, ніж це абсолютно необхідно. Це перший пункт і другий аспект, або принаймні перше запитання, яке ви мені задали, я не думаю, що в міжнародному гуманітарному праві чи міжнародному праві немає, особливо не в Женевських конвенціях, про умовність, коли мова йде про звільнення військовослужбовців, виведених з чужої території, які були причетний до миротворчої операції, які ні в якому разі не були винні в будь-яких злочинах. Тож якщо президент Мілошевич зробить цивілізовану справу і звільнить їх, ми б це раді, але що стосується пай ні ціна, звичайно, ні, місія продовжується ".
СУПЕР РОЗДІЛ: Джеймі Ши, речник НАТО

Ви можете ліцензувати цю історію через AP Archive: http://www.aparchive.com/metadata/youtube/c8067618e8db6fc53a188d9106a6f852
Дізнайтеся більше про Архів AP: http://www.aparchive.com/HowWeWork .