Категорії
Новини НАТО

Брифінг новин НАТО про ситуацію в Лівії(16 серпня 2011 р.)
1. Широка щотижнева прес-конференція НАТО з Брюсселя, під час виступу військового прес-секретаря НАТО полковника Роланда Лавойя на відеоконференції з Неаполя
2. SOUNDBITE (англійська) полковник Роланд Лавуа, військовий речник НАТО з операції Єдиний захисник:
"Аналогічно зараз, дивлячись на фронт Місрати, ми знову спостерігали суттєві зміни. Як ви пам'ятаєте, сили про Кадафі до недавнього часу нападали на місцеве населення в Місраті, головним чином з міста Таверга, яке розташоване в 40 кілометрах на південь від Місрата. У минулу п’ятницю сили анти-Кадафі звільнили територію від ворожих сил, що, як очікується, ще більше зменшить переривчасті та безрозбірні обстріли Місрати продіадфафістськими силами, а також зменшить загрозу потоку гуманітарної допомоги ".
3. Вирішення питання журналіста
4. SOUNDBITE (англійська) полковник Роланд Лавуа, військовий речник НАТО з операції Єдиний захисник:
"Ракета типу" Скуд ", яка була випущена минулих вихідних, є типом озброєння, яке не представляє нової загрози, воно було присутнє з початку конфлікту. Я можу також запевнити вас, що з початку нашого Присутні, ми неодноразово брали участь у склад важкого озброєння, включаючи пускові установки Scud та ракети-пусковики, в тому числі зовсім недавно кілька днів тому. Наша оцінка, не вдаючись до деталей, полягає в тому, що режим Каддафі не має більш ефективної оперативної дії Звичайно, як я вже згадував у французькій мові, "кидайте посуд до стіни", щоб трохи зашуміти, але ми не віримо, що це може призвести до значного експлуатаційного ефекту з таким видом озброєння, що він в основному не вистачає ".
5. Різні прес-конференції та полковник Роланд Лавуа
STORYLINE:
Представник НАТО заявив у вівторок, що використання радянських військ прокадафськими силами не представляє нової загрози в Лівійському конфлікті.
"Ракета типу" Скуд ", яка була випущена минулих вихідних, є типом озброєння, яке не представляє нової загрози, воно було присутнє з початку конфлікту", – заявив речник НАТО полковник Роланд Лавуа на прес-конференції, з Неаполя, Італія.
Служби оборони США заявили в понеділок, що лівійські урядові сили вперше обстріляли ракету Scud.
Запуск ракети було виявлено американськими силами незабаром після опівночі в неділю, і Скуд висадився в пустелі приблизно за 50 миль (80 кілометрів) за межами Бреги, не завдаючи ніяких пошкоджень і жертв.
Відзначаючи, що Scuds – це не точно керовані ракети, американські чиновники сказали, що не можуть сказати, чи була Брега ціллю.
Лавоє заявив, що сили боротьби з Каддафі досягли значних територіальних здобутків на кількох фронтах, включаючи Брегу на сході країни та в районах навколо Місрати на північному заході.
"Як ви пам’ятаєте, сили про Кадафі до недавнього часу атакували місцеве населення в Місраті, головним чином з міста Таверга, яке розташоване в 40 кілометрах на південь від Місрати. Минулої п’ятниці антигадфіфські сили звільнили територію від ворожих сил". – сказав Лавоє.
Повстанці та сили Каддафі також боролися за контроль над Завією, всього в 30 милях (50 кілометрах) на захід від Тріполі, прибережного міста, яке, як вважається, має стратегічне значення в шестимісячному конфлікті.
Єдині діючі нафтопереробні заводи Лівії є в Завії.
Повстанці намагаються відрізати два основних маршрути поставок до столиці з Тунісу на заході та іншого на півдні.
Маршрути мають критичне значення, коли НАТО накладе зону заборони літаючих літаків над Лівією.
Повстанці заявили в понеділок, що вони також перерізали нафтопроводи від Завії до Триполі.

Ви можете ліцензувати цю історію через AP Archive: http://www.aparchive.com/metadata/youtube/04bb10f3bba97a14f1a2ad9c3d4f9025
Дізнайтеся більше про Архів AP: http://www.aparchive.com/HowWeWork .