Категорії
Новини НАТО

Генерал Брейдлоув США про українську армію та її перспективи вступу до НАТОВ Україні відбувається процес розвитку прозорості, антикорупційних заходів та демократичних цінностей, заявив генерал Філіп Брідлоу в інтерв'ю Громадському. Ці події є важливим кроком на шляху вступу до НАТО. Однак військові сили України все ще потребують вдосконалення, зазначив Брідлоу. Сила, яку приєднує нова держава-член до НАТО, повинна, насамперед, бути сумісною з існуючими структурами НАТО.

Генерал порадив українським військовим начальникам сидіти і думати, які саме військові зараз потрібні країні. Новини про продаж американських протитанкових ракет "Javelin" в США вже мали свій вплив, заявила Breedlove. Простий факт наявності Javelins може призвести до виведення великих радянських бронемашин та танків із району, де вони можуть бути зачеплені.

Однак отримати нову військову техніку недостатньо, застерігає Брідлоу, для всіх колишніх радянських збройних сил, і найважливішим і найголовнішим завданням повинно бути втратити менталітет. Говорячи про російську армію, генерал визнав, що вона розумна і адаптивна. Він згадував про вдосконалення російських військових після війни в Грузії в 2008 році. З іншого боку, НАТО вже не має точної розвідки щодо оперативного та тактичного рівня російських військ після падіння Радянського Союзу.

Швидкість на Україну. Дотримуйтесь Hromadske!
http://en.hromadske.ua

Facebook: https://www.facebook.com/HromadskeInternational

Twitter: https://twitter.com/Hromadske .