Категорії
Новини НАТО

Генеральний секретар НАТО після позачергового засідання Комісії НАТО-Україна, 29 серпня 2014 рокуЗаява Генерального секретаря НАТО після позачергового засідання Комісії Україна-НАТО, 29 серпня 2014 року.

На домашній сторінці: http://goo.gl/gwX6r1

Ми щойно провели позачергове засідання Комісії Україна-НАТО після серйозної ескалації військової агресії Росії проти України. Зустріч відбулася на прохання України.

Незважаючи на порожні заперечення Москви, зараз зрозуміло, що російські війська та техніка незаконно перетнули кордон на сході та південному сході України. Це не поодинокі дії, а частина небезпечної закономірності протягом багатьох місяців дестабілізації України як суверенної нації.

Російські війська беруть участь у прямих військових операціях всередині України. Росія продовжує постачати сепаратистів танками, бронетехнікою, артилерією та ракетними установками. Росія обстрілювала Україну як з російської території, так і всередині самої України. Більше того, Росія продовжує утримувати тисячі бойових підрозділів поблизу кордонів України. Це кричуще порушення суверенітету та територіальної цілісності України. Він не відповідає всім дипломатичним зусиллям для мирного вирішення.

Сьогодні ми висловили сильну солідарність з Україною. На саміті Уельсу на наступному тижні ми зустрінемося з президентом Порошенком, щоб зрозуміти непохитну підтримку НАТО Україні.

Ми рішуче засуджуємо, що Росія продовжує нехтувати своїми міжнародними зобов'язаннями. Ми закликаємо Росію припинити свої незаконні військові дії, припинити її підтримку озброєним сепаратистам та вжити негайних та перевірених кроків на шляху деескалації цієї серйозної кризи.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Підпишіться на цей канал http://bit.ly/NATOsubscribe
ПІДПРИЄМЛЯ НА Новини НАТО http://bit.ly/NATONewsSubscribe
ПІДПРИЄМСТВО до історії НАТО http://bit.ly/NATOHistorySubscribe

Підключіться до НАТО онлайн:

Відвідайте офіційну сторінку НАТО: http://bit.ly/NATOдомашня сторінка
Отримуйте оновлення НАТО електронною поштою: http://bit.ly/NATOemails
Знайдіть НАТО у FACEBOOK: http://bit.ly/NATOfacebook
Підпишіться на @NATO в TWITTER: http://bit.ly/NATOtwitter
Слідкуйте за НАТО в Instagram: http://bit.ly/NATOinstagram
Знайдіть НАТО на LinkedIn: http://bit.ly/NATOlinkedin
Знайдіть НАТО на Flickr: http://bit.ly/NATOflickr

#NATO #OTAN # Україна.