Категорії
Новини НАТО

Генеральний секретар НАТО та прем'єр-міністр Чорногорії – спільна прес-конференціяВступне слово Генерального секретаря НАТО Андерса Фога Расмуссена на спільному прес-пункті з прем'єр-міністром Чорногорії

Прем'єр-міністру, приємно вітати вас у штаб-квартирі НАТО.

Чорногорія є важливим партнером Альянсу та важливим прихильником членства в НАТО. Ваша євроатлантична інтеграція – це бачення, яке ми всі поділяємо. Ми твердо прагнемо підтримати вас на вашому шляху до членства в НАТО.

Зараз минуло три роки з моменту приєднання Чорногорії до Плану дій щодо членства. Ви докладаєте значних зусиль для вирішення викликів, що стоять перед реформами. Зусилля, які ви докладете сьогодні, будуть життєво важливими для вашого прогресу в напрямку Альянсу завтра.

Реформи Чорногорії є амбітними. І вони на вірному шляху. Ми радимо вам продовжувати свої зусилля, особливо у зміцненні верховенства права, боротьбі з корупцією та організованою злочинністю. Інші реформи в оборонному секторі також будуть вирішальними. Потрібно ще важку роботу. Але Чорногорія рухається в правильному напрямку.

Чорногорія була присвяченим учасником нашої операції МССБ в Афганістані. Ви надали значну фінансову підтримку Афганським силам національної безпеки. І ми вдячні за всі ці внески.

Ми також вдячні за вашу прихильність і надалі брати участь у Афганістані після 2014 року. Зараз ми плануємо місію з підготовки, консультування та надання допомоги афганським силам безпеки після завершення нашої нинішньої бойової місії в кінці 2014 року. та місія. І Чорногорія повністю пов'язана з процесом планування, а також з рядом інших партнерів, які зобов’язалися зробити вагомий внесок.

Тож дозвольте подякувати вам за вашу відданість нашій операції, нашому діалогу та за ваше майбутнє в євроатлантичній спільноті.

З події: http://goo.gl/xe9d0 Домашня сторінка НАТО: http://www.nato.int .