Категорії
Новини НАТО

Генеральний секретар НАТО та прем'єр-міністр Канади – Спільна заява про пресу, 23 березня 2015 рокуГенеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг та прем'єр-міністр Канади Стівен Харпер під час їх двосторонньої зустрічі 23 березня 2015 року.

Правопочесний Стівен Харпер (Прем'єр-міністр Канади): Готовий? Alors bonjour tout le monde. C'est un plaisir d'accueillir le plus ou moins nouveau secrétaire général de lOTAN, мсьє Stoltenberg, un ami depuis longtemps.

Nous sommes ici pour discuter de notre участь en OTAN, dans l'OTAN. C'est très важливо залишити не платить. Nous discuterons évidemment no missions d'assurance contre l'agression du régime Poutine en Europe de l'Est, mais aussi des menaces mondiales qui nous présentent comme le soi-disant état islamique qui est une préoccupation de tout le monde dans lans monde dans l'ans алеєри.

Ласкаво просимо, Генеральний секретар Столтенберга, друг давнього часу, колишній прем'єр-міністр Норвегії та більш-менш новий Генеральний секретар НАТО. Це ваша перша поїздка сюди в цій якості.

У нас є про що поговорити. Очевидно, ми поговоримо про заспокійливу місію НАТО в Східній Європі для боротьби з агресією, яку ми спостерігаємо від режиму Путіна, а також про більш широкі глобальні виклики, такі як місія кількох союзників по НАТО проти так званої Ісламської держави, ISIL.

Тож у нас є що обговорити. НАТО – це дуже важливі відносини для цієї країни, і ми справді шануємо, що Ви можете приєднатися до нас, Генеральний секретар.

Генеральний секретар Столтенберг (НАТО): Дякую вам, пане прем'єр-міністр Харпер. І мені здорово повернутися в Канаду. Це мій перший візит до Канади на посаді Генерального секретаря НАТО. І Канада такий сильний і відданий союзник, і ви надаєте вагомий внесок у стільки різних місій та операцій НАТО. І я з нетерпінням чекаю, щоб обговорити з вами як виклики, які ми бачимо від більш наполегливої ​​Росії, відповідальної за агресивні дії в Україні, так і загрози, які ми бачимо від … ІСІЛ в Іраку та Сирії.

І знову ж таки, Канада дійсно багато сприяє, як у заходах щодо впевненості, посиленій військовій присутності Альянсу у східній частині Європи, і ми це дуже цінуємо. Ви вносите свій внесок у літаки, з кораблями та з військами на землі, беручи участь у вправах.

Але також та робота, яку ви виконуєте в боротьбі з ІСІЛ та вступу до коаліції проти ІДІЛ. НАТО також багато робить для боротьби з терором і намагається співпрацювати з партнерами в регіоні, щоб стабілізувати їх, тому що, якщо ми зможемо зробити регіон Близького Сходу більш стабільним, ми станемо більш безпечними.

Тож я з нетерпінням чекаю обговорити з вами це та інші питання, і здорово побачити вас знову.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Підпишіться на цей канал http://bit.ly/NATOsubscribe
ПІДПРИЄМЛЯ Новини НАТО http://bit.ly/NATONewsSubscribe
ПІДПРИЄМСТВО до історії НАТО http://bit.ly/NATOHistorySubscribe

Підключіться до НАТО онлайн:

Відвідайте офіційну сторінку НАТО: http://bit.ly/NATOдомашня сторінка
Знайдіть НАТО у FACEBOOK: http://bit.ly/NATOfacebook
Підпишіться на @NATO в TWITTER: http://bit.ly/NATOtwitter
Слідкуйте за НАТО в Instagram: http://bit.ly/NATOinstagram
Знайдіть НАТО на LinkedIn: http://bit.ly/NATOlinkedin
Знайдіть НАТО на Flickr: http://bit.ly/NATOflickr

#NATO # Канада.