Категорії
Новини НАТО

Міністри в переговорах з Грузією, Україною, керівником НАТО з питань Сомалі



СПИСОК ВИБОРІВ
1. Генеральний секретар НАТО (Північноатлантичного договору) Яап де Хооп Схеффер прибув на прес-конференцію
2. Де Хооп Схеффер сідає з міністром закордонних справ Грузії Екою Ткешелашвілі
3. Різні де Хооп Схеффер і Ткешелашвілі
4. SOUNDBITE: (англійською мовою) Ека Ткешелашвілі, міністр закордонних справ Грузії:
"Отож, оскільки вступне зауваження до рішення вчорашнього дня, в якому чітко сформульовано весь контекст на майбутнє, полягає в тому, що ми справді відчуваємо, що ми набагато ближчі до кінцевої мети, яку маємо, а саме членства цієї організації, у тому, як були підтверджені рішення в Бухаресті, і в тому, як зміцнюють існуючі механізми, розроблені Комісією, які, на наш погляд, можуть допомогти НАТО в процесі змін і трансформації нашої країни, і ми вітаємо організацію за це рішення ".
5. Різні зустрічі
6. SOUNDBITE: (англійською) Володимир Огризко, міністр закордонних справ України:
"Вчора, шановні колеги, ви зробили оцінку прогресу, досягнутого Україною на шляху до членства в НАТО. Я задоволений тим фактом, що інтенсивне залучення зарекомендувало себе як яскравий процес, орієнтований на результати та результати основного політичного діалогу та ефективної практичної співпраці ".
7. Широке засідання
8. SOUNDBITE: (англійською мовою) Яап де Хооп Схеффер, генеральний секретар НАТО:
"Я думаю, що в довгостроковій перспективі є багато роботи для всіх міжнародних організацій, включаючи НАТО, і ви знаєте, що я сказав вам вчора, що, що вийшло із обіду Середземноморського діалогу, це необхідність керівництва Ради Безпеки ООН у поглиблений аналіз юридичних елементів та правових аспектів піратства, а точніше, як і де ви намагаєтеся піратів, яких ви захопили ".
10. Широкий знімок прес-конференції
ІСТОРІЙНА ЛІНІЯ
Міністри НАТО в середу відступили від розробки плану щодо руху України та Грузії до вступу до західного військового союзу через спротив Росії.
Однак міністри запропонували активізувати військове та політичне співробітництво, щоб допомогти країнам колишнього Радянського Союзу досягти своєї мети – остаточного членства.
На порядку денному на засіданні міністрів закордонних справ країн-членів НАТО в Брюсселі в середу було важливим завдання протидії піратству.
З початку операції НАТО 24 жовтня пірати атакували 32 судна та викрали 12 з них.
У середу ЄС оголосив, що власна флотилія розпочне антипіратські операції біля берегів Сомалі наступного тижня.
Шість військових кораблів і три морських розвідувальних літака замінять морські сили НАТО, які патрулюють регіон і супроводжують вантажні судна, що перевозять допомогу до Сомалі з кінця жовтня.
Хоча кораблі НАТО успішно доставили майже 30 000 тонн гуманітарних запасів збіднілій нації, вони не змогли зупинити сплеск піратських нападів на іноземне судноплавство на одній з найважливіших судноплавних смуг у світі.
Генеральний секретар НАТО Яап де Хооп Схеффер заявив, що військові органи альянсу обговорюють можливість подальшої місії.

Ви можете отримати ліцензію на цю історію через AP Archive: http://www.aparchive.com/metadata/youtube/ddbbd76a327bd9109d2951cb6c9dfdf5
Дізнайтеся більше про AP Archive: http://www.aparchive.com/HowWeWork .