Категорії
Новини НАТО

Найбільш серйозний військовий альянс Військові новини НАТОКолекція військових відеороликів НАТО, щоб тримати вас у курсі найбільшого у світі військового альянсу. ŠIAULIAI, Литва – 5 січня 2017 року місія НАТО Baltic Air Policing (BAP) вступила в свою 43-у ротацію з початку 2004 року. Через чотири місяці керівництва місією Франція передала Нідерланди символічний ключ до повітряного простору Балтійського моря. традиційна церемонія, що відбулася на авіабазі Šiauliai. Тепер королівські ВПС Нідерландів охоронятимуть небо над трьома членами Балтійського НАТО Литви, Латвії та Естонії до кінця квітня 2017 року на регулярний строк у чотири місяці. На церемонії знову взяли участь високопоставлені цивільні, військові та політичні гості – серед них міністр національної оборони Литовської Республіки пан Раймандас Каробліс.

Нідерланди очолили місію ще раз у 2005 році. У 2014 році вони збільшили місію з авіабази Мальборк у Польщі, яка була тимчасовою третьою авіабазою БАП для виконання місії після незаконної анексії Кримського півострова.

"Добре бути знову в Шяуляй після 12 років, щоб знову виконати Поліцейську Поліцію, щоб захистити прибалтійські держави", – сказав майор Герт, командувач королівського загону ВПС Нідерландів. "Завдання, яку ми з радістю виконуємо протягом наступних чотирьох місяців, щоб продемонструвати єдність НАТО", додав він.
 
 
 
Після завершення ротації французькі ВПС вже п'ять разів підтримували місію БАП НАТО, три з яких – як доповнення нації, що діє з Емарі, Естонія, і дві – як головна країна, що діє з Шяуляй.

Підполковник Ісаак Діакіте, командувач загону військово-повітряних сил Франції, звернувся до своїх господарів останнього часу, заявивши: "Ми побудували деякі дуже спеціальні кордони між Францією та Литвою протягом цих чотирьох місяців, і я сподіваюся, що він продовжиться і в майбутньому. ви за вашу підтримку і дружбу.

Пан Раймундас Каробліс, Міністр національної оборони Литовської Республіки, подякував французьким ВПС за їхню відданість і солідарність. "Це і буде дуже високо оцінено людьми Литви і всього Балтійського регіону. Будьте впевнені, що Литва в рівній мірі стоїть поруч з вами під час потреби". – сказав він французьким авіатором. Вітаючи голландський загін, він сказав: "Ми високо цінуємо ваш цінний внесок у безпеку і цілісність всього повітряного простору НАТО".

Загін Королівських ВПС Нідерландів буде посилений загоном німецьких ВПС, що діє з Емарі, Естонія. Німецький загін вже минулого місяця вже протягом місяця брав участь у місії НАТО в ПАР, але залишатиметься на місці другий чотиримісячний термін до квітня 2017 року.

Поліцейська поліція є цілодобовою місією НАТО в мирний час, яка проводиться з метою збереження цілісності повітряного простору Альянсу і не є відповіддю на конкретну загрозу. Деякі країни-учасниці, такі як країни Балтії, які не мають повного спектру засобів ППО у своїх військових, отримують допомогу від союзників, які забезпечують можливість поліцейського контролю повітряного руху для забезпечення єдиного стандарту безпеки та безпеки повітряного простору по всій території НАТО. Місія БАП показує готовність НАТО забезпечити рівний захист всім її членам.

Всі польоти місії командуються і контролюються з Центру комбінованих повітряних операцій НАТО (CAOC) в Уедемі, Німеччина. Оперативна відповідальність покладається на Об'єднане повітряне командування (AIRCOM), єдине командування НАТО по всіх повітряних і космічних справах зі штаб-квартирою в Рамштайні, Німеччина.

Розповідь Управління по зв'язках з громадськістю повітряного командування Альянсу

Відео Опис Кредит: НАТО

Відео кредит: НАТО

Ескіз Кредит: Airman 1-го класу Стефані Рубі