Категорії
Новини НАТО

НАТО AWACS низько летить над Великобританією 7.02.2019 #FBDown # WW3 – подрібнювачі над ЛіверпулемВИКОРИСТОВУЙТЕ РЛС РОБОТИ ВІЙСЬКОГО ПОЛІТУ ВІД МІНУЛЬНОГО ПОСИЛАННЯ ЛІФЕПАТОВОГО САЙТУ – РАДІОНАЛЬНИЙ ПОЛІТ

Відвідайте веб-сайт
http://EnchantedLifePath.com

Отримайте БЕЗКОШТОВНИЙ ДОМЕЙН ВЕБ-САЙТУ З 1 по 1
https://www.ionos.co.uk/domains/domain-names?ac=OM.UK.UKf11K357011T7073a&kwk=617180760

Пожертвуйте зачарованим життєвим шляхом
https://buynowplus.com/checkout/59aecf24e73b9b000486c9ef

Підтримка зачарована на Patreon
https://www.patreon.com/EnchantedLifePath

Щоденні звіти про альтернативні медіа із зачарованого телебачення LifePath, каналу новин альтернативних медіа на YouTube, який підтримується веб-сайтом, який надає більше правди за день, ніж основні медіа-повідомлення, повідомлені за все моє життя. Відкриваючи один набір очей за раз.

Крок каміння, як зірки

Слідкуйте за моїми подорожами та набуттям інформації про кілька тем на #YouTube, #Periscope, #Twitch TV, #Twitter, #Facebook, #Tumblr, #Instagram, #Reddit, #Ustream & #DailyMotion.

Основний канал YouTube
https://www.youtube.com/channel/UCse3iJ6N5c_Nal3gmnTl0mQ

Резервний канал Зачарований LifePath Live
https://www.youtube.com/channel/UCiYDTt6IBtsvOgA8JTrsLvA

Перископ
https://www.periscope.tv/EnchantedLifeTV/1zqJVzgZqgXJB

Твічінг телевізора
https://www.twitch.tv/enchantedlifepath

Facebook
https://www.facebook.com/pages/Enchanted-LifePath-Alternative-Media-News-Reports/423034781217341

Twitter
https://twitter.com/TruthWeRTheNews

Reddit
https://www.reddit.com/user/EnchantedLifePath/

Instagram
https://instagram.com/enchanted_lifepath/

Tumblr
https://www.tumblr.com/blog/enchanted_lifepath

Ustream
http://www.ustream.tv/channel/enchanted-lifepath-tv-live

Крок каміння, як зірки

ВІЙНА НА ГУМАННІСТЬ НЕ ТЕРОРІЙНА

Після багатьох років досліджень і навчання великих ютуберів, які так наполегливо працювали, щоб показати нам правду, я знайшов себе натхненним і завжди відчував себе зачарованим, знаючи, що я тут з причини, далеко від золотої чаші з рибою, в якій я виріс. Я зробив сміливий крок у своєму житті, щоб змінити парадигму та приділити собі час та простір, щоб перетворити своє життя на універсальний майданчик, який, наскільки я знаю, існує так сильно навколо нас щосекунди кожного дня.

Я хотів би вітати вас на Зачарованому життєвому шляху, моєму прояві, моїх думках, що стають речами, пробудженні, місці, де я можу поділитися своїми знаннями у світі про поточні події та будь-які духовні уявлення, пов’язані з ними чи будь-яким конкретним випадком. На даний момент Світ перебуває у великому хаосі, якщо зміна потужності буде пульсацією у всьому Всесвіті, якщо його не зупинити. Нам потрібно зблизити всіх людей з доброго боку в одному місці, об’єднаних любов’ю і світлом, все мислення і просування вперед разом, як просвітлене свідомість, єдність, ми всі разом на Зачарованому Шляху життя, разом ми можемо зупинити війну за людство. Разом ми можемо сприймати схожі камені, як зірки.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПРАВА ПРАВИ:
Відповідно до розділу 107 Закону про авторські права 1976 р., Передбачається «добросовісне використання» для таких цілей, як критика, коментарі, звітування про новини, викладання, наукові дослідження та дослідження. FAIR USE – це використання, дозволене законодавством про авторські права, яке в іншому випадку може порушити. Некомерційне, "навчальне" або особисте використання підказує баланс на користь Справедливого використання. Свобода преси або свобода засобів масової інформації – це принцип, згідно з яким спілкування та вираження інформації через різні засоби масової інформації, включаючи друковані та електронні засоби масової інформації, особливо опубліковані матеріали, слід вважати правом вільного здійснення. .