Категорії
Новини НАТО

Недільне шоу: Вихід із тупикової ситуації в Мінську, шлях Чорногорії до відносин між НАТО та ЄСAmbassador Посол Німеччини в Україні: рятуючись від тупикової ситуації в Мінську

Яка доля мирних мінських домовленостей? В якому напрямку повинна рухатися Нормандська четвірка, щоб вийти з глухого кута? Які політичні питання мають бути вирішені?

Гості: Ернст Райхель, посол Німеччини в Україні

Why Ось чому Чорногорія кидає виклик Росії щодо вступу до НАТО для Чорногорії

З якими перешкодами стикалася Чорногорія на шляху до НАТО і чи була залучена Росія? Чому суспільство розділилося з цього питання?

Гості:
Момчило Радулович, президент Європейського руху Чорногорія
Тім Джуда, британський репортер, аналітик The Economist

✅ Україна-ЄС: Поза безвізовим режимом

Україна виконала вимоги Європейського Союзу. Вони нарешті ратифікували Угоду про асоціацію між Україною та ЄС та встановили безвізовий режим. Все ще є проблеми, які найвищі чиновники ЄС закликають вирішити.

Гості: Йоганнес Ган, комісар з питань європейської політики сусідства та переговорів про розширення

Як боти формують вибори у всьому світі

Кореспондент Громадського Ангеліна Каріакіна поспілкувалася з Монікою Каміньською, експертом з питань кібербезпеки з Оксфордського Інтернет-Інституту. Вони обговорили фейкові новини проти небажаних, роль соціальних медіа на останніх виборах, те, як боти маніпулюють обміном інформацією в Інтернеті та адаптуються до темпів технологічних змін.

Гості: Моніка Камінська, експерт з питань кібербезпеки з Оксфордського Інтернет-Інституту

Чому сотні іноземних добровольців приїжджають викладати в Україну

Цього року понад 600 іноземних волонтерів із 140 країн прибудуть в Україну в рамках проекту GoCamp. Кожен волонтер проведе три тижні, викладаючи соціально важливі предмети школярам англійською мовою у різних містах.

✅ Український провінційний учитель розпочинає десятки міжнародних кар’єр для своїх учнів

Провінційний учитель фізики та інформатики намагається зацікавити своїх учнів наукою. На його думку, сьогодні наука в Україні не цінується, проте є багато дітей, які мають для цього великий потенціал. Ось чому двадцять чотири роки тому він разом зі своїми колегами створив «Турнір чемпіонів». .