Категорії
Новини НАТО

Новини НАТО: Генерал Данфорд відвідує конфлікт НАТО в Хорватії – виступив в АФА щодо Афганістану, Іраку, Сирії та Росії.22.09.2016 СПЛІТ, ХОРВАТІЯ.
Відео Новини про Алістер.
Частина перша: Генерал морського корпусу генерал Джо Данфорд, голова Об'єднаних начальників штабів, зустрівся з іншими військовими керівниками НАТО на конференції Військового комітету НАТО в Спліт, Хорватія 16 вересня 2016 року.

Частина друга: генерал морської піхоти Джо Данфорд, голова Об'єднаного начальників штабів, виступив на конференції "Повітря, космос та кіберпроект" Асоціації ВПС 21 вересня 2016 року, де він наголосив на важливості підтримання та розвитку всебічного і готового спільного сила.

Повідомлення новин, які мають значення – з необ'єктивної точки зору. Плейлисти новин блогу Alistair Reign мають оцінку 18+ для можливих графічних зображень війни, каліцтва чи смерті.

Ми розміщуємо відеорепортажі з надійних джерел ЗМІ з журналістами та кореспондентами, які повідомляють про місцезнаходження. Ця ЗМІ не приєднана, не співчуває, не потурає і не засуджує жодну релігійну організацію чи групу. Alistair Reign та пов'язані з ними кампанії представляють права людини для всіх та благополуччя дітей у всьому світі.