Категорії
Новини НАТО

Новини НАТО w / Стенограма / CC: 09-29-16. Прес-секретар притаманного рішення забезпечує оновлення операцій.29.09.2016. Багдад, Ірак.
ЧИТАТИ ПЕРЕГЛЯД у PDF (https://alistairreignblog.files.wordpress.com/2016/09/department-of-defense-press-briefing-by-colonel-dorrian-via-teleconference.pdf)
Полковник Військово-повітряних сил Джон Доріан, представник спільної цільової групи – Операція, притаманна дозволеній рішенням, оновлює репортерів Пентагону щодо операцій, спрямованих на Ісламську державу Ірак та Левант.

Повідомлення новин, які мають значення – з необ'єктивної точки зору. Плейлисти новин блогу Alistair Reign мають оцінку 18+ для можливих графічних зображень війни, каліцтва чи смерті.

Ми розміщуємо відеорепортажі з надійних джерел ЗМІ з журналістами та кореспондентами, які повідомляють про місцезнаходження. Ця ЗМІ не приєднана, не співчуває, не потурає і не засуджує жодну релігійну організацію чи групу. Alistair Reign та пов'язані з ними кампанії представляють права людини для всіх та благополуччя дітей у всьому світі. .