Категорії
Новини НАТО

НОВИНИ: НАТО загрожує Росії серед військових вправ «Живого вогню»БРЮССЕЛЬ | Лише кілька годин тому Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг досяг своєї точки розриву, зробивши світ на один крок ближче до війни з Росією.

Столтенберг зажадав від міністра закордонних справ Росії Лаврова скасувати всю підтримку російських сепаратистів через велику кількість російських військових навчань, що проводяться на кордоні України.

Це дуже тривожний розвиток, що наступає на масові живі вогневі навчання НАТО з американськими військами менш ніж за день на відстань до Естонії.

І лише минулого місяця Путін погрожував ядерній війні, якщо НАТО залишається активним у Прибалтиці.

У відповідь Путіну НАТО підняло ставки. Не витрачаючи часу на збір майже 13000 військовослужбовців, щоб зібрати м'язи на задній двері Росії під час операції "Їжачок".

Їжачок – це наймасштабніші військові навчання, які проводяться естонськими військами і силами НАТО після Другої світової війни.

Естонія ділиться кордоном з Росією і знаходиться всього за 5 годин від Санкт-Петербурга і 11 годин від Москви.

Загрози НАТО випливають з того, що вони називали "короткочасними" військовими навчаннями, які проводили російські сили, додаючи, що "інциденти виходять з-під контролю"

Високий рівень видимості Живий вогонь Обидві сторони проводять військові навчання для того, щоб світ побачив посилення напруженості в регіоні.

Один неправдивий крок міг вигнати весь світ у світову війну.

http://www.thestar.com.my/News/World/2015/05/19/NATOs-Stoltenberg-elles-Russias-Lavrov-to-pull-out-of-Ukraine

http://www.reuters.com/article/2015/05/19/us-ukraine-crisis-nato-idUSKBN0O41HU20150519

Відео кредитує DOD і канал НАТО

Дізнайтеся цей акуратний трюк, щоб отримати вільне золото http://nnn.is/free-gold-secret

Підтримка Наступні новини!
Пожертвувати USD: http://nnn.is/donate-dollars
Пожертвувати BTC: http://nnn.is/donate-bitcoin

LIVE: http://NextNewsNetwork.com
Facebook: http://Facebook.com/NextNewsNet
Twitter: http://Twitter.com/NextNewsNet
Підказка до нашого каналу YouTube: http://NNN.is/the_new_media

Хештег: # N3 Правила співтовариства Відмова від відповідальності: Точка зору та мета цього відео – не залякати чи переслідувати когось, а навпаки поділитися цією думкою та думками з іншими однодумцями, які цікавляться предметом, щоб заохотити розмову та усвідомлення.