Категорії
Новини НАТО

Новини VICE зустрілися з Генеральним секретарем НАТО Йенсом Столтенбергом (уривки з «Росіяни приходять»)Після подій в Україні НАТО звернула свою увагу на країни, що межують з Російською Федерацією – намагаючись підвищити можливості швидкого реагування в Європі. У вересні альянс погодився створити групу сил швидкого реагування потужністю 5 тисяч осіб, які будуть здатні розгортатися по всьому континенту протягом 48 годин військового вторгнення. Новини VICE приєдналися до кількох тисяч військовослужбовців НАТО у Західній Польщі для проведення першого тесту на розгортання "Спільної оперативної групи з дуже високою готовністю".

Згідно з умовою вправи, Польща та країни Балтії перебували під загрозою від вигаданого стану «Ботніки» – майстра звичайної та гібридної війни. Сили НАТО було наказано розгорнути, і швидко, до Польщі.

Під час тесту на розгортання, Генеральний секретар Генерального секретаря НАТО Йенс Столтенберг прилетів, щоб спостерігати за його прогресом. Він повідомив VICE News, що НАТО проводить «найбільше підсилення нашої колективної оборони після закінчення холодної війни».

У Польщі VICE News знімали з неурядовими воєнізованими групами, які готують молодих людей Польщі до захисту своїх міст і міст у разі нападу, підтриманого іноземцями. Як повідомляється, участь у воєнізованих формуваннях зросла після захоплення Росією Кримського півострова.

Ми також подорожували на північ, щоб відвідати кордон, який поділяє Польща з сильно озброєною російською територією Калінінграда. Цю весну Польща побудувала шість високотехнологічних сторожових веж на 125-мильній границі.

У цьому витязі з "Російські приходять: кордон НАТО", VICE News подорожує до Польщі, щоб поговорити з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом про російські загрози у Східній Європі та Прибалтиці.

Дивитися "Росіяни приїжджають: кордон НАТО" – http://bit.ly/1P3lvYv

Читайте "Військова конфронтація між НАТО і Росією все частіше, попереджає новий звіт" – http://bit.ly/1JqiIdF

Підписатися на новини VICE тут: http://bit.ly/Subscribe-to-VICE-News

Ознайомтеся з новинами VICE: http://vicenews.com

Слідкуйте за новинами VICE тут:
Facebook: https://www.facebook.com/vicenews
Twitter: https://twitter.com/vicenews
Tumblr: http://vicenews.tumblr.com/
Instagram: http://instagram.com/vicenews
Більше відео з мережі VICE: https://www.fb.com/vicevideos