Категорії
Новини НАТО

Одеса: «Таємна зброя України? (НАТО Огляд)Одеса напала. Багато разів. Але він знайшов спосіб змусити атаки об’єднати людей. НАТО Ревю проїхало до південноукраїнського регіону, щоб дізнатися секрет його успіху.

Що таке НАТО? Це безкоштовний онлайн-журнал, який розглядає деякі найактуальніші проблеми безпеки сьогодні. Він публікує відео, статті, часові рамки, карти, подкасти, мультфільми та інше про все, від кібератак до ефекту соціальних медіа в революціях. Або від енергетичної безпеки до гібридної тактики війни Росії. Або навіть від дефіциту води до необхідності залучати більше жінок на захист.

Найголовніше, що те, що опубліковане в «Огляді НАТО», не обов'язково означає офіційну думку чи політику урядів-членів чи НАТО. Тож думки, які ви почуєте в НАТО Ревю, можуть бути не тими, які ви очікуєте почути. Або від людей, яких ви очікуєте запросити, щоб висловити свою думку.

Це журнал, який займається цим понад 60 років. І в цьому сенсі, незважаючи на те, що він є сучасним журналом, він все ще дотримується того завдання, яке йому було надано всі ті роки тому – а це "сприяти конструктивному обговоренню питань євроатлантичної безпеки".

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Підпишіться на цей канал http://bit.ly/NATOsubscribe
ПІДПРИЄМЛЯ Новини НАТО http://bit.ly/NATONewsSubscribe
ПІДПРИЄМСТВО до історії НАТО http://bit.ly/NATOHistorySubscribe

Підключіться до НАТО онлайн:

Відвідайте офіційну сторінку НАТО: http://bit.ly/NATOдомашня сторінка
Отримуйте оновлення НАТО електронною поштою: http://bit.ly/NATOemails
Знайдіть НАТО у FACEBOOK: http://bit.ly/NATOfacebook
Підпишіться на @NATO в TWITTER: http://bit.ly/NATOtwitter
Слідкуйте за НАТО в Instagram: http://bit.ly/NATOinstagram
Знайдіть НАТО на LinkedIn: http://bit.ly/NATOlinkedin
Знайдіть НАТО на Flickr: http://bit.ly/NATOflickr

#NATO #NATOreview # Україна.