Категорії
Новини НАТО

Посадовець НАТО з питань безпеки, реформ та гендерної рівності в УкраїніДелегування відповідальності, прозорість та координація є трьома ключовими словами для успішної реформи сектору безпеки, говорить заступник директора Бюро зв’язків НАТО у Києві Ен-Крістін Б'єржене. Вона обіймала цю посаду з 2014 року і була свідком деяких найважливіших етапів реформування країни.

За словами Б'єржене, одним із найперспективніших кроків на шляху реформування сектору безпеки на сьогоднішній день став новий закон про національну безпеку, який включає реформу Української служби безпеки (СБУ). Він також окреслює створення комітету в парламенті України , який зможе здійснювати нагляд за органами безпеки, яким законно надано повноваження застосовувати приховані або нав'язливі методи.

«Це була довга боротьба, але, врешті-решт, ми закінчили чимось, що, на мою думку, стане сходинкою для подальшого, дуже критичного законодавства, яке поставить Україну на шлях до Євроатлантики або навіть забезпечить їй шлях до Євроатлантики інтеграція », – прокоментував Б’єргене.

Швидше рухайтесь по Україні. Слідуйте за Громадським!
http://en.hromadske.ua

Facebook: https://www.facebook.com/HromadskeInt

Twitter: https://twitter.com/Hromadske .