Категорії
Новини НАТО

Росія: амбіції України в НАТО загрожують переговорамПідпишіться на нові новини: http://smarturl.it/AssociatedPress

Коли президент України зустрічається з президентом Бараком Обамою та іншими вищими лідерами НАТО в Уельсі, Росія попереджає прагнення Києва вступити в НАТО – це кричуща спроба зірвати зусилля з пошуку мирного рішення в Україні. (4 вересня)

Associated Press – найважливіша глобальна мережа новин, яка забезпечує швидку, неупереджену новину з усіх куточків світу на всі медіа-платформи та формати.
Прихильність АП до незалежної, всебічної журналістики має глибокі корені. Заснований у 1846 році, AP висвітлював усі основні новинні події останніх 165 років, забезпечуючи якісну, поінформовану інформацію про все, від війн та виборів до ігор чемпіонів та королівських весіль. AP є найбільшим та найнадійнішим джерелом незалежних новин та інформації.
Сьогодні AP використовує найновіші технології для збору та розповсюдження контенту – у нас є щоденні завантаження, які висвітлюють останні та найновіші новини у світі політики, спорту та розваг. Приєднуйтесь до нас у розмові про світові події, процес збирання новин чи будь-який аспект всесвіту новин, який вам здається цікавим чи важливим. Підписатися: http://smarturl.it/AssociatedPress

http://www.ap.org/
https://plus.google.com/+AP /
https://www.facebook.com/APNews
https://twitter.com/AP .