Категорії
Новини НАТО

Саміт НАТО в Уельсі – Спільна прес-конференція, 04 вересня 2014 р. – Частина 1/2Спільна прес-конференція Генерального секретаря НАТО Андерса Фог Расмуссена та Президента України Петра Порошенка під час Саміту НАТО у Ньюпорті, Уельс – Вступне слово Генерального секретаря НАТО, 4 вересня 2014 року.

Ми щойно провели важливу зустріч з президентом Порошенком щодо серйозної кризи в Україні.

Зараз Росія воює проти України, в Україні. Російські війська та російські танки атакують українські сили. І, говорячи про мир, Росія не зробила жодного кроку, щоб зробити мир можливим. Замість деескалації кризи Росія її лише поглибила.

Те, що відбувається в Україні, має серйозні наслідки для безпеки та стабільності всього євроатлантичного простору. Ми єдині в своїй підтримці суверенітету та територіальної цілісності України в її міжнародно визнаних кордонах.

Ми рішуче засуджуємо неодноразові порушення Росією міжнародного права. Росія повинна припинити свої агресивні дії проти України. Вивести свої тисячі військ з України та прикордонних регіонів. І припиніть підтримку сепаратистів в Україні.

Ми закликаємо Росію скасувати свою незаконну та нелегітимну самопроголошену «анексію» Криму, яку ми не визнаємо і не будемо визнавати.

Продовження: http://goo.gl/xmKIjE .