Категорії
Новини НАТО

Україна припиняє вогонь, але розширення НАТО на кордонах Росії збільшує загрозу ядерної війниhttp://democracynow.org – Як повідомляється, сьогодні український уряд та проросійські повстанці мають підписати режим припинення вогню, метою якого є закінчення шестимісячних боїв, в результаті яких загинуло щонайменше 2600 людей та переміщено понад мільйон людей. Угода очікується сьогодні вранці в столиці Білорусі Мінську, коли президент Обама та європейські лідери зустрінуться в Уельсі на великому саміті НАТО. Припинення вогню настає в той час, коли українські військові зазнали низки поразок від підтримуваних Росією повстанців. За кілька годин до повідомлення про припинення вогню проросійські повстанці розпочали черговий наступ, щоб захопити портове місто Маріуполь, яке знаходиться приблизно на півдорозі між Росією та Кримом. Український уряд і НАТО звинуватили Росію у введенні сил в Україну, що Москву заперечує. Нові події в Україні настають, коли НАТО оголошує про плани створити нові сили швидкого реагування у відповідь на українську кризу. До нас приєднується Стівен Коен, почесний професор російських студій та політики Нью-Йоркського університету та Принстонського університету, а також автор численних книг про Росію та Радянський Союз.

Дивіться всю демократію зараз! доповіді про український конфлікт у Демократії зараз! архів:
http://www.democracynow.org/topic/ukraine

«Демократія зараз!» – це незалежна глобальна година новин, яка виходить у будні на 1200+ телевізійних та радіостанціях з понеділка по п’ятницю. Перегляньте наш прямий ефір 8-9am ET на http://democracynow.org.

Будь ласка, подумайте про підтримку незалежних ЗМІ, зробивши пожертву на "Демократію зараз"! сьогодні: http://owl.li/ruJ5Q

СЛІДУЙТЕ ДЕМОКРАТІЮ ЗАРАЗ! ОНЛАЙН:
Facebook: http://facebook.com/democracynow
Twitter: https://twitter.com/democracynow
YouTube: http://youtube.com/democracynow
SoundCloud: http://soundcloud.com/democracynow
Щоденна електронна пошта: http://democracynow.org/subscribe
Google+: https://plus.google.com/+Демократія
Instagram: http://instagram.com/democracynow
Tumblr: http: //democracynow.tumblr
Pinterest: http://pinterest.com/democracynow .