Категорії
Новини НАТО

Висока напруженість: американські військові сьогодні – вівторок, 18 червня 2019 рокуWW3 Новини Оновлення сьогодні – LIVE NOW: http://bit.ly/2NjurmU

Рідкісні відео !! (http://bit.ly/2vCp0DG)
Висока напруга (http://bit.ly/2WnHL9B)
Найгірший кошмар для ворогів Америки! (http://bit.ly/2vxZEHc)

Оновлення новин WW3 (http://bit.ly/2IY9fzP)

Оновлення військових новин США (http://bit.ly/2PJxz8Z)

Чому американська армія перевершена в Європі в порівнянні з Росією

Екіпаж автомобіля з чотирма особами з 2-м кавалерійським полком американської армії в Європі здобув особисту перемогу на початку лютого 2019 року, коли вони вибили інших екіпажів, щоб претендувати на премію своєї ескадри.

Але досягнення екіпажу підкреслюють незручний факт для американської армії, бо намагається відповідати власному російському військовому нарощуванню в Європі.

Екіпаж літака M1134 Anti-Tank Guild Missile Stryker управляє найважчим бойовим автомобілем, який армія США постійно зберігає на континенті. Тим часом Росія виросла і модернізувала власні сили вздовж східного флангу Організації Північноатлантичного договору.

У Європі американська армія виганяється.

"Один екіпаж ATGM довів, що їхній досвід буде більшим, ніж у їхніх колег," 4-а ескадра 2-го кавалерійського полку похвалилася соціальними медіа. Фото зображує чотирьох чоловік Stryker екіпажу з гордістю стоячи в снігу перед їх вісім-колесо броньованого автомобіля проведення порожні труби, які колись тримали протитанкові ракети Javelin.

M1134 ATGM Stryker має баштову упаковку двох джавеллінів. Джавелін може носити приблизно 20-фунтову бойову частину на відстань більше ніж на милю.

Четверта ескадра, 2-й кавалерійський полк, розташований у місті Вілзек, Німеччина. Вона і три інші ескадрильї з їх 300 Strykers представляють єдині механізовані американські війська, що постійно перебувають у Європі. 173-а повітряно-десантна бригада армії також розташована в Європі.

Армія США тимчасово розгортає на континент одну бронетанкову бригаду, кожна з яких обертається на дев'ять місяців. Типова бронетанкова бригада має близько 90 танків М-1 і 130 бойових машин М-2, а також близько 18 самохідних гаубиць М-109.

Протягом десятиліть армія підтримувала важкі сили в Європі, щоб захищатися від Радянського Союзу і пізніше Росії. Рівень сили стрімко знижувався після закінчення холодної війни, але вже в 2012 році армія мала в Європі чотири бригади, дві з яких – танки.

Адміністрація Обами розрізала дві європейські танкові бригади після розбіжності з потоком боргу 2011 року з Конгресом, що призвело до Закону про контроль за бюджетом та автоматичного скорочення бюджету. Війська армії постійно в Європі скоротилися з 40 тисяч до 25 тисяч.

Через два роки в 2014 році Росія вторглася до України. Пентагон намагався відновити свою бойову силу в Європі. Адміністрація Обами розраховувала мільярди доларів на тимчасове розміщення в Європі під егідою Європейської ініціативи з перестрахування.

Але постійне зростання в європейських силах не відбувалося. А через п'ять років після російського вторгнення в Україну, 2-й кавалерійський полк зі своїми «Стрикерами» все ще є найважчою американською формою, яка завжди знаходиться в Європі.

Полк стикається з потужним ворогом. Росія утримує близько 760 танків на одиницях, що знаходяться на швидкій відстані від прибалтійських членів НАТО. Країни НАТО разом зберігають близько 130 танків в одному регіоні – і близько 90 з них є американськими М-1 за тимчасовою ротацією.

У 2016 році РАНД вибухнув російським вторгненням до Прибалтики. За сценарієм RAND російські війська швидко переповнюють легкоозброєні сили НАТО. Західний альянс швидко розгортає вертольоти та повітряно-мобільні війська, щоб протистояти російському прогресу. Але танки НАТО надто повільні.

"Що не вдасться вчасно – це види бронетанкових сил, необхідних для залучення своїх російських колег на рівних умовах, затримки їхнього просування, викриття їх на більш часті і ефективні напади з повітряних і наземних пожеж і підпорядкування псування контратак », – пояснив РАНД.

Другий кавалерійський полк на самому початку зрозумів, що шансів на поразку великих сил російських танків мало. У 2015 році полк терміново звернувся за більш важким озброєнням для своїх автомобілів, які на той час в основному були озброєні кулеметами М-2.

Конгрес виділив 300 мільйонів доларів на модернізацію близько 80 Strykers з новою баштою з 30-міліметровим пістолетом. Інший 80 суден би приїхав turrets з близнюком Javelin пускові установки, перетворюючи їх у різновид M1134 ATGM Stryker що призовий 4 ескадрила бригада працювала. 160 пістолетів Strykers почали прибувати до Європи наприкінці 2017 року.

Але навіть ракетно-збройний Стрикер важить всього 20 тонн, що становить третину ваги М-1. Stryker – це не танк. У безпосередній боротьбі між американськими і російськими військами в перші дні теоретичної звичайної війни в Європі росіяни з їх більш важкими і численними транспортними засобами мають "важливу перевагу", попереджав РАН.

Ця стаття спочатку з'явилася на тему "Національний інтерес".