Категорії
Новини НАТО

БЕЛЬГІЯ: НАТО: КРИЗА КОСОВО: БРІФІР ПРЕССАнглійська / Нац

НАТО каже, що продовжить свою бомбардувальну кампанію проти Югославії, поки сербські сили не покинуть Косово.

На своєму щоденному брифінгу в прес-секретарі речник Джеймі Ши заявив, що перший крок повинен зробити президент Слободан Мілошевич.

Також Ши закликав стримати армію визволення Косово, коли сербські війська остаточно витягнулися з Косова.

Джеймі Ши наполягав на щоденному брифінгу НАТО в Брюсселі, що зустріч між військовими чиновниками НАТО та Югославії не є сесією переговорів.

За його словами, югославська сторона отримувала вказівки щодо виведення своїх військ з Косово.

SOUNDBITE: (англійською)
"Ми очікуємо, що югославські військові представники приймуть умови, які їм поставить генерал (Майкл) Джексон, і ми очікуємо, що вони матимуть повноваження не тільки погоджуватись, але і наказувати негайно виконувати все, що домовлено. Як я маю казав раніше, НАТО залишатиметься пильним, поки ми не побачимо конкретних кроків і поки ми не побачимо, що югославські сили фактично не відступляться. Недостатньо говорити про виведення. Якщо я можу позичити фразу у шахів, президент Мілошевич, це ваш хід ".
СУПЕР РОЗДІЛ: Джеймі Ши, речник НАТО

Поки Ши говорив, літаки НАТО продовжували здійснювати бомбардувальні набіги на Югославію.

Ши сказав, що напади бойових дій триватимуть, поки сербські війська не почнуть відступати.

SOUNDBITE: (англійською)
"Поки ця домовленість не буде отримана від Югославії з усіх цих питань, і поки ми не побачимо початок ефективного виведення югославських сил, повітряна операція НАТО триватиме. Як я вчора сказав, НАТО залишатиметься пильним. У стосунках з президентом Мілошевичем ми пам’ятаємо що одного разу покусав двічі сором’язливо ».
СУПЕР РОЗДІЛ: Джеймі Ши, речник НАТО

Але не всі попередження Ши були спрямовані на владу Югославії. Він також дав зрозуміти, що НАТО не допустить опортуністичного прогресу К-Л-А.

SOUNDBITE: (англійською)
"Коли сербські сили виходять і сили НАТО рухаються в Косово, ми очікуємо, що Армія визволення Косово буде стримано, а не намагатися скористатися ситуацією. Ми також очікуємо, що особовий склад і підрозділи Армії визволення Косово будуть дотримуватися вказівки командира К-ФОР, генерала Джексона ".
СУПЕР РОЗДІЛ: Джеймі Ши, речник НАТО

НАТО каже, що коли серби приймуть план відкликання, у них буде сім днів, щоб витягнути свої війська з Косово.

Ви можете ліцензувати цю історію через AP Archive: http://www.aparchive.com/metadata/youtube/d05523344d4f58f7436cd14690d7b316
Дізнайтеся більше про Архів AP: http://www.aparchive.com/HowWeWork .