Категорії
Новини НАТО

Бельгія: НАТО підтримує рішення США вийти з Договору про фінансування інфраструктуриПідпишіться на наш канал! rupt.ly/subscribe

Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг провів прес-конференцію в Брюсселі в середу в перший день Північноатлантичної ради (NAC) на рівні міністрів оборони, де він висловив "повну підтримку" НАТО в ході зусиль США призупинити свої зобов'язання за проміжним – Договір про ядерну зброю (Договір ІНФ).

"Усі 29 союзників погоджуються, що ракетна система SSC8, розгорнута Росією, є серйозним ризиком для нашої безпеки. Це мобільний і важко виявити, він може досягти європейських міст з невеликим попередженням, несучи звичайну або ядерну боєголовку. використання ядерної зброї », – сказав Столтенберг.

Він додав, що оскільки процес триватиме шість місяців, "Росія все ще має шанс повернутися у відповідність, і ми закликаємо Росію скористатися цією можливістю. Росія знає, що потрібно робити. ми також готуємося до світу без Договору про ІНФ ».

Договір INF спочатку був підписаний президентом США Рональдом Рейганом і радянським лідером Михайлом Горбачовим у 1987 році, щоб ліквідувати американські та радянські запаси ракет середньої та нижчої дальності.

ID відео: 20190213-033
Відео за запитом: http://www.ruptly.tv
Контакт: [email protected]

Twitter: http://twitter.com/Ruptly
Facebook: http://www.facebook.com/Ruptly