Категорії
Новини НАТО

Бельгія: "Трастові фонди НАТО для зміцнення українських військових", – говорить РасмуссенID відео: 20140829-034

М / С Андерс Фог Расмуссен, генеральний секретар НАТО на подіумі
СОТ, Андерс Фог Расмуссен, генеральний секретар НАТО (англійською мовою): "На саміті в Уельсі наступного тижня ми приймемо рішення щодо посилення нашої співпраці з Україною. Серед інших ініціатив, ми створюємо чотири цільових фонди для фінансування конкретних ініціатив у чотирьох сферах: матеріально-технічне забезпечення, управління та управління, кіберзахист та допомога військовослужбовцям, включаючи поранених. Я дуже задоволений тим, що вже на сьогоднішній зустрічі кілька союзників оголосили про конкретні фінансові внески до цих цільових фондів, і було сигналізовано, що більше повідомлень може надійти на саміті в Уельсі наступного тижня ".
М / С Расмуссен залишає подіум

СЦЕНАРІЙ

Генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен заявив, що ця організація створить чотири цільові фонди для фінансування розвитку українських збройних сил на брифінговому прес-брифінгу в п'ятницю.

Розкритикувавши Росію за нібито підтримку антикиївських ополченців у підготовленій заяві, Расмуссен окреслив домовленість кількох держав-членів НАТО про фінансову підтримку ініціатив у чотирьох сферах української армії: логістика, управління та управління, кіберзахист та допомога військовим персонал, включаючи поранених військовослужбовців.

Генеральний секретар додав, що більше повідомлень про фінансові внески в Україну надійде під час саміту НАТО в Кардіффі 4 вересня.

Facebook: http://www.facebook.com/Ruptly
Twitter: http://twitter.com/Ruptly
LiveLeak: http://www.liveleak.com/c/Ruptly
Google Plus: http://google.com/+RuptlyTV
Instagram: http://www.instagram.com/ Швидко
YouTube: http://www.youtube.com/user/RuptlyTV
DailyMotion: http://www.dailymotion.com/ruptly
Відео на вимогу: http://www.ruptly.tv .