Категорії
Новини НАТО

Беріша: П.Д. ABC News Албанія10 тижнів тому, що в НАТО, НАТО і Криміністи Салі Беріша засвідчує те, що ви входите до складу Парламенту Демократія, яка веде реформування, тому що в цій ситуації, як і в соціальних цілях, ви можете скористатися промоцією про соціальні послуги. kësaj ëndrre në fushën e sigurisë.

“Європейська політика у справах громадянського суспільства може бути залучена до НАТО. Для того, щоб змінити процес реформування ПД і Коаліцію, ПС n 92 «Ветра» і «96», проголосували проти НАТО. Зрозуміло, що це означає, що це було. Проте, як Президент, і Президент НАТО, і промоутер Панделі Майко, і промоутер, і представник ПС у цій сфері НАТО ».

Для того, щоб переконатися в тому, що ми намагаємося отримати оптимізацію, перейдіть до цього процесу, звернувшись до Шікперісе дрейт BE-së. Зі свого боку, ви отримаєте Kryeministri Berisha flet për regres në këtë drejtim.

“Шіперія продає і рекорджує, аби попрацювати зі стандартом і керкарами, щоб домогтися переговорів і віртуальних обговорень”.

Резист і ндікіміт російської, kryesisht në продажі і Ballkanit Perëndimor është një ndër shqetësimet e Aleancës. Беручи до уваги, що Шіперія може скористатися цим феноменом, з посиланням на декларацію про Посольство Тирану.

“Кріу та екзекютивіть я і бірі і ьєрут емрі і т е к ка ка q калулaр н е д е л е д е л е д о м е т е н і ки. Він вирішив вступити в конфлікт з російським Крістаком Рабеном, який вивчив цю проблему з академії та мистецтв у Петербурзі. Ë.

Для того, щоб усунути негативні наслідки для протестування, слід звернути увагу на те, що в НАТО?

“Дестабілізація мажорної ситуації є невід'ємною частиною і тим самим, що й надалі. /abcnews.al