Категорії
Новини НАТО

Ora News – Мені Путін НАТО-н? Тирана nuk mirëpret vizitën e Vuçiç në MoskëПідпишіться на новини http://bit.ly/1s5j7UT
Конференція і Шіптаріт – це ще одна справа? ”Конференція була проведена після того, як Тирана стала членом Церкви для того, щоб уникнути порушення законодавства.

Міністр і Яштем Дітмір Бушаті і гомеолог серб, міністр Дачич і цили dy muaj më parë në konferencën që u mbajt në Beograd, у shpreh s Kosova është djepi i kombit serb.

Дітмір Бушаті: Техая пьргaтітша з башкю мене екіпіна пeр кeть актитaнтіт по shikonim cfarë kishte ndodhur для dy muajsh në konferencën që u mbajt në Beograd. Ну що ж, секрет, як ви, як ви, хтось із Івіца Дачич, я маю на увазі, що я маю на увазі, що ви вдаєтеся додому, щоб переконатися в тому, що ви когось з коханськими і чисними консультантами ви вдаєтеся і подивіться, як і хтось із своїх співвітчизників. .

Я відправляю поштову скриньку, щоб дізнатися про те, яким чином ви отримали XIX запису, і ви отримали відповідь на XIX запитання про дискретизацию і перевірку, щоб зробити процес нормалізації та підтримки стабілізацією та псевдонімом. Якщо ви хочете скористатися цією програмою, ви можете скористатися цією процедурою і нормалізувати процес усунення несправностей, пов'язаних з цим процесом. E kur flitet për marrëdhënien Shqipëri-Serbi, apo shqiptaro-serbe ë shtë shumë e vsshtirë të injorohet elefanti në dhomë që ë shtë Kosova.

Мені Путін апо НАТО-н?

Міністр може надати відповідь на запитання про те, що він має намір бути президентом Сербією, моїм Володимиром Путіним.

Дітмір Бушаті: "Сербія ну крісталізуюсь, щоб перейти до мене, завітавши до НАТО, і сім'ї Трансатлантики". , Путіна, з цього моменту ви можете скористатися європейською компанією, яка звернулася до європейського постачальника послуг, щоб отримати доступ до інформації про політику, яку я зробив, і зрозуміло, що ви можете скористатися програмою, щоб отримати доступ до клубу të familjeve me vlera si ajo e BE-së. "

Конференція організаторів Агентства телеграфних зв'язків (ATSH) і агентство з лібералізації сербів, Tanjug.

Ëате таміміт ді ньо Моска, Президента і Сербії, Олександр Вучіч, який з'їжджає Косово, і його президент, і Президент Росії, і Володимир Путін продає і виконує свої обов'язки.
Будь ласка, зверніть увагу:
http://oranews.tv/article/me-putin-apo-nato-n-bushati-serbia-te-kristalizoje-qasjen