Категорії
Новини НАТО

Довготривалі дивізії України та східна експансія НАТО до кордону Росії заснували Крим Голосуванняhttp://www.democracynow.org – Десятки тисяч взяли участь у конкуруючих акціях за єдність та проросійські партії в Україні в неділю напередодні запланованого референдуму про правонаступництво в окупованому Росією Криму. Цього неділі мешканці Криму проголосують за те, чи відриватися від України та приєднатися до Росії після звільнення президента України Віктора Януковича минулого місяця. На знак підтримки нового українського уряду Білий дім оголосив, що президент Обама прийме новоствореного прем'єр-міністра Арсенія Яценюка цього тижня в Білому домі. До нас із Криму приєднався журналіст-фрілансер Ніколас Клейтон, який висвітлював Південний Кавказ з 2009 року.

«Демократія зараз!» – це незалежна глобальна година новин, яка виходить у будні на 1200+ телевізійних та радіостанціях з понеділка по п’ятницю. Дивіться наш прямий ефір 8-9am ET за адресою http://www.democracynow.org.

Будь ласка, подумайте про підтримку незалежних ЗМІ, зробивши пожертву на "Демократію зараз"! сьогодні, відвідайте http://owl.li/ruJ5Q.

СЛІДУЙТЕ ДЕМОКРАТІЮ ЗАРАЗ! ОНЛАЙН:
Facebook: http://www.facebook.com/democracynow
Twitter: @democracynow
Підписатися на YouTube: http://www.youtube.com/democracynow
Слухайте на SoundCloud: http://www.soundcloud.com/democracynow
Щоденний дайджест новин електронною поштою: http://www.democracynow.org/subscribe
Google+: https://plus.google.com/+Демократія
Instagram: http://instagram.com/democracynow
Tumblr: http: //democracynow.tumblr
Pinterest: http://www.pinterest.com/democracynow .