Категорії
Новини НАТО

Ëfarë është certifikata e НАТО? Ora Новини контакту з zyrtar të AleancësПідпишіться на новини http://bit.ly/1s5j7UT

Зібравшись з дозволом Президента і Республіки, звертайтесь до мене, щоб дізнатися про те, що ми маємо делімітін і детермінацію, а 12-ти договірних організацій пропонують Міністру і Асамблеї Дітмір Бушаті, Артур Меколларі, а також звернути увагу на НАТО і НАТО.

Беріша: Дуа-денонкой мне ашpерсінне-мэте мадхе продам ьооооооооооооооооооооооооооооооо'еееее іш-спюні.

Протягом останнього року, міністр Бушаті в детальному порядку подав відповідь на повідомлення про те, що є сертифікатом НАТО COSMIC TOP SECRET, також можна скористатися цією програмою.

Бушаті: Я по-юр їх Артур Мечолларін. Сертифікація інформаційної інформації. НАТО Космічні.

Палока: I ë shtë lënë në dorë spiunëve të negociojnë dhe tes shesin interesat e Shqipërisë.

Shqipëria åshtë tashmő një vend anëtar i NATO që преди вітіт 2009 і політики e і rt t t.

НАТО COSMIC TOP SECR є сертифікованою особою, яка надає персональну інформацію про те, що ви маєте намір уникнути конфіденційності, тому що ви можете скористатися цією проблемою НАТО та середньою НАТО в НАТО.

Про це повідомляє новина, яка підтверджує, що особа, яка має право на отримання сертифіката, надає право на отримання допомоги. Наразі і НАТО, що стосується Нової Новини, ви можете звернути увагу на авторитарні питання, що стосуються ініціатив, а також сертифікати, що містяться в доповіді, що стосується цих питань.

Будь ласка, зверніть увагу: http://oranews.tv/article/cfare-eshte-certifikata-e-nato-s-ora-news-kontakton-nje-zyrtar-te-aleances