Категорії
Новини НАТО

Новини НАТО: 11-11-16. Перший Іракський С-130 Джульєтта Супер Геракл приєднується до битви за Мосула.11.11.2016. Qayyarah W. Airfield, Ірак.
Коаліція Спільна робоча група – OIR.
Іракський Джульєтта Супер-Геракл С-130 вперше приземляється 30 жовтня 2016 року на аеродромі Кайярах Уест, Ірак. Літаки та екіпаж були останніми, які вилетіли і першими висадилися на аеродромі. Іраку і Левант пошкоджено.

Військовослужбовці військово-повітряних сил США Зевон Девіс проводить інтерв'ю з поясненнями щодо ремонтних робіт злітно-посадкової смуги та її значущого значення в операції "Присутня дозвіл". Більше 60 партнерів Коаліції взяли на себе зобов'язання щодо ліквідації загрози, яку представляє Ісламська держава Ірак та Левант (ISIL), а також сприяли різним зусиллям у боротьбі з ІДІЛ в Іраку, регіоні та за його межами.

(Відео надано американською армією).

Повідомлення новин, які мають значення – з непрямої перспективи. Alistair Reign Новини Плейлисти рейтингу 18+ для можливих графічних зображень війни, травм або смерті.

Ми публікуємо відеорепортажі з надійних ЗМІ з журналістами та кореспондентами, які повідомляють про місцезнаходження. Ця ЗМІ не прив'язана до жодних релігійних організацій або груп, не заперечує, не засуджує і не засуджує. Alistair Reign та пов'язані з ними кампанії представляють права людини для всіх, а також благополуччя дітей у всьому світі.