Категорії
Новини НАТО

Естонія: "НАТО готове допомогти Україні", – сказав ОбамаID відео: 20140903-033

З / п Президент США Барак Обама та президент Естонії Тоомас Ілвес
Журналісти М / С
СОТ, Барак Обама, президент США (англійською): "Естонія надала допомогу, коли українці працюють над зміцненням своїх демократичних інститутів та реформуванням економіки. І оскільки ми стояли разом, Росія платить велику ціну за свої дії, а НАТО готовий зробити більше, щоб допомогти Україні зміцнити свої сили та захистити свою країну ".
Журналісти М / С
СОТ, Тоомас Ілвес, президент Естонії (англійською): "Я маю на увазі, що Засновницький акт НАТО-Росія був порушений Росією. Ми продовжуємо підтримувати бачення цього документа, але його суть різко змінилася".
Ж / С журналісти

СЦЕНАРІЙ

Президент США Барак Обама відвідав Таллінн у середу, щоб зустрітися зі своїм колегою Тоомасом Ільвесом напередодні участі в саміті НАТО в Уельсі 4-5 вересня.

Обама заявив, що Росія платить "високу ціну" за свої "дії" щодо України, прокоментувавши, що Естонія та США "стояли разом" протягом усього конфлікту. Президент США також пояснив, що НАТО "готове" зробити більше, щоб "допомогти" Україні зміцнити свої сили та "захистити свою країну".

Президент Естонії Ілвес під час свого коментарського засідання заявив, що Росія "порушила" Засновницький акт НАТО-Росія, який був підписаний в 1997 році, стверджуючи, що "суть" документа була "кардинально змінена".

Обама також зустрінеться з лідерами Латвії та Литви під час візиту до Естонії.

Facebook: http://www.facebook.com/Ruptly
Twitter: http://twitter.com/Ruptly
LiveLeak: http://www.liveleak.com/c/Ruptly
Google Plus: http://google.com/+RuptlyTV
Instagram: http://www.instagram.com/ Швидко
YouTube: http://www.youtube.com/user/RuptlyTV
DailyMotion: http://www.dailymotion.com/ruptly
Відео на вимогу: http://www.ruptly.tv .