Категорії
Новини НАТО

Форум Старра: НАТО, Балкани та Україна: Геополітичні наслідки європейської периферіїПоки країни ЄС намагаються визначити свою стратегію безпеки після "трансатлантичного холоду" адміністрації Трампа, майбутнє членства в НАТО та ЄС у ключових сферах її розширення в Україні та на Балканах стає дедалі більш непевним. Зростаючий вплив авторитарних сусідів, таких як Туреччина та Росія, у поєднанні з посиленням анти-істеблішменту та ультраправих настроїв не віщують нічого доброго для стабільності в цій частині світу.

Стенограма події доступна за адресою https://cis.mit.edu/events/transcripts/starr-forum-nato-balkans-and-ukraine-geopolitical-implications-european-periphery

Доповідач:
Уна Хайдарі, фрілансерська журналістка в ефірі та в ефірі з Приштини, Косово, яка в даний час проживає в Центрі міжнародних досліджень Массачусетського технологічного університету як член Міжнародної жіночої медіа-фонду Елізабет Нойфер.

Дискусант:
Елізабет Вуд, професор історії в Массачусетському технологічному інституті, є автором трьох книг "Коріння російської війни в Україні"; Виконання правосуддя: агітаційні процеси в ранній радянській Росії; і "Баба і товариш": Гендер та політика в революційній Росії.

Більше інформації про подію: http://calendar.mit.edu/event/StarrForum_NATOandEU

Записано у середу, 16 січня 2019 року, з 12:00 до 13:30

Центр міжнародних досліджень Массачусетського технологічного інституту (СНД) – це провідний світовий університетський науково-освітній центр. Дізнайтеся більше на http://cis.mit.edu/

Форум MIT Starr – це флагманська публічна серія, що проводиться СНД. Дізнайтеся більше на http://cis.mit.edu/events-seminars/about-starr-forum .