Категорії
Новини НАТО

Генеральний секретар НАТО з Secretary виконуючим обов'язки міністра оборони США Патріком М. Шанаханом, 13 лютого 2019 рокуВиступ Генерального секретаря НАТО Йенса Столтенберга на зустрічі з виконуючим обов'язки міністра оборони США Патріком М. Шанаханом, 13 лютого 2019 року.

Секретар Шанахан, дорогий Патрік,

Приємно бачити вас тут, у штаб-квартирі НАТО, після вашої гостинності, коли я зустрілася з вами у Вашингтоні всього кілька тижнів тому.

І приємно, що ви тут, тому що я знаю, що ви настільки віддані НАТО, ви дійсно демонструєте лідерство для цього Альянсу. І ми збираємося на цю зустріч, до цього широкого кола своєчасних і нагальних питань безпеки для Альянсу.

Включаючи Договір МВФ. Росія продовжує порушувати Договір, і ми повинні планувати світ без Договору і з більшою кількістю російських ракет.

Обмін тягарями: усі члени Альянсу погоджуються з тим, що нам потрібно покращити розподіл тягаря в Альянсі, і ми надихаємося тим, що ми бачимо. Європейські союзники та Канада інвестують більше, додавши 100 мільярдів додаткових доларів США на оборону, на 2016–2020 роки.

І потім, звичайно, місії і операції НАТО, в тому числі в Афганістані та Іраку. І ви відвідали Ірак і Афганістан на початку цього тижня, і ми з нетерпінням чекаємо вас послухати вас, ваших оцінок і ваших доповідей про те, як ви оцінюєте ситуацію в Іраку та Афганістані, включаючи місії НАТО там.

Тому ще раз, ласкаво просимо до НАТО, до штаб-квартири, і я з нетерпінням чекаю зустрічі з вами на міністерстві оборони НАТО.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

ПІДПИСАТИ на цей канал http://bit.ly/NATOsubscribe
ПІДПИСАТИ на новини НАТО http://bit.ly/NATONewsSubscribe
ПІДПИСАТИСЬ на історію НАТО http://bit.ly/NATOHistorySubscribe

Зв'язок з НАТО онлайн:

Відвідайте офіційну домашню сторінку НАТО: http://bit.ly/NATOhomepage
Отримувати оновлення НАТО по електронній пошті: http://bit.ly/NATOemails
Знайти НАТО на FACEBOOK: http://bit.ly/NATOfacebook
Слідкуйте за @NATO на TWITTER: http://bit.ly/NATOtwitter
Слідкуйте за НАТО на Instagram: http://bit.ly/NATOinstagram
Знайдіть НАТО на LinkedIn: http://bit.ly/NATOlinkedin
Знайти НАТО на Flickr: http://bit.ly/NATOflickr

#NATO #DefMin #OTAN