Категорії
Новини НАТО

La verità sul Coronavirus … звільнена військова лабораторія? Dov & # 39; і нато іл Коронавірус?Коронавірус тривожний сумнів: звільнена військова лабораторія? è uscito da un laboratorio militare?
blocco della Cina, tutto sembra presagire proprio che sia andata così … per contrastare la Cina anche se è veramente assurdo.

Коронавірус, вірус Китаю, тривожний сумнів: втік з військової лабораторії?

ВУХАН, Китай – Наслідки від таємничого вірусу, який захворів сотні людей, у суботу почали рефлексувати далеко від свого епіцентру в центральному Китаї, оскільки Гонконг закрив свої школи на кілька тижнів, Пекін почав обмежувати автобуси в столиці та поза нею, і туристична асоціація країни призупинила китайські туристичні групи, що прямують за кордон.
Нові заходи, що перевищують попередні обмеження на поїздки, які фактично були відкладені десятками мільйонів людей в провінції Хубэй, що є центром спалаху, напевно сприятимуть подальшому приглушенню святкування місячного Нового року, який розпочався в суботу.

Більше 1370 заражених в Китаї, як чиновники намагаються запобігти поширенню вірусу, який дійшов до Європи, США та Австралії. Сьогоднішні новини, як це сталося

⚠️

За AVERE AMAZON PRIME GRATIS ПЕР 30 ГІОРНИ ⬇️⬇️⬇️
Clicca qui: http://www.amazon.it/provaprime?tag=NinoSpinner

⬇️PER ISCRIVERTI AL CANALE
https://www.youtube.com/NinoSpinner

новини від:
Washington Times

⬇️PER ISCRIVERTI AL CANALE
https://www.youtube.com/NinoSpinner

За AVERE AMAZON PRIME GRATIS ПЕР 30 ГІОРНИ ⬇️⬇️⬇️
Clicca qui: http://www.amazon.it/provaprime?tag=NinoSpinner

⛔➡️ Описуй музику Amazon❗ ⬇️⬇️⬇️
⬇️ 1 MESE GRATIS❗❗❗ ⬇️ CLICCA QUI ⬇️
https://www.amazon.it/gp/dmusic/promotions/AmazonMusicUnlimited?tag=ninospinner-21 .