Категорії
Новини НАТО

НАТО не в змозі довести військову присутність Росії в УкраїніНещодавно НАТО надало фотографії, які нібито доводять присутність російських військ в Україні. Однак точність звіту швидко порівняли із широко висміюваними дослідженнями сумнозвісних "британських вчених". У наданих фотографіях відсутні такі важливі деталі, як час та місце зйомки. Не виключено, що фотографії були зроблені на території Росії під час військових маневрів.

Ігор Лісов, редактор, оглядач "Новин космонавтики"

"Коли Міністерство оборони Росії надало супутникові знімки місця падіння малайзійського" Боїнга ", фотографії містили такі атрибути символів: дату, час і координати місцевості. За цими даними фахівці легко встановили, з яких супутників виготовляли фотографії, і було підтверджено, що російські супутники перебували над районом, коли сталася трагедія.

У випадку з американськими фотографіями, які виставляли НАТО, на них нічого не було. Не було ні часу, ні координат, ні впізнаваних особливостей поверхні. Місце зйомки згадувалося лише у підписі до фотографії. Тому неможливо довести, що фотографії та їх текстові характеристики відповідають одна одній. ".