Категорії
Новини НАТО

На переговорах глава НАТО та міністри закордонних справ Грузії та УкраїниПЕРЕЛІК
1. Міністр закордонних справ Грузії Ека Ткешелашвілі приєднується до Генерального секретаря НАТО Яапа де Хооп Схеффера на сцені для прес-конференції
2. Середина Ткешелашвілі і Шеффера на сцені на прес-конференції
3. Широкий текст Текешелашвілі та Шеффера на прес-конференції
4. SOUNDBITE: (англійською мовою) Яап де Хооп Схеффер, Генеральний секретар НАТО: (++ накладений малюнками ++)
"Ми обговорили ситуацію, що змінюється на місцях у Грузії. Звичайно, на місцях все ще є занепокоєння, і, на мою думку, була домовленість у Комісії НАТО з Грузії, яка, до речі, вперше скликалася на засіданні міністерства закордонних справ. Ми досягли згоди щодо нашої практичної підтримки Грузії, наприклад, у наданні допомоги військовим вимогам Грузії та у створенні кращої повітряної картини, відбувається як слід. І як я вже сказав, ми сьогодні обговорили, звичайно, те, як ми " ми будемо продовжувати наше інтенсивне співробітництво з більш практичним співробітництвом через згадану комісію НАТО в Грузії "
5. Широкий текст Текешелашвілі та Шеффера на прес-конференції
6. SOUNDBITE (англійською мовою) Ека Ткешелашвілі, міністр закордонних справ Грузії: (++ перекладене картинками ++)
"Сьогоднішня дискусія була дуже плідною, дуже обнадіюючою для Грузії. Ми дуже твердо взяли на себе зобов'язання членів альянсу та єдності альянсу, що будуть продовжуватися зусилля, щоб ми не приймали усталене статус-кво, але потім зробити кроки, щоб ми змінили його на позитивні зміни, з якими потрібно шукати подальшу імплементацію угоди про припинення вогню. І, в той же час, забезпечити прозорість у регіонах, з якими можна підтримувати стійку безпеку та тоді хороший прогрес у розвитку моєї країни, а потім заходи щодо зміцнення довіри з регіонами Грузії, Південної Осетії та Абхазії можна буде добре провести ".
6. Середина Ткешелашвілі та Шеффера на прес-конференції
7. Середині українського міністра закордонних справ Володимир Огризко виходить на трибуну разом із Шеффером
8. Широкий Огризка та Шеффера
9. SOUNDBITE: (англійською мовою) Яап де Хооп Схеффер, Генеральний секретар НАТО: (++ накладений малюнками ++)
"Як і у відношенні до Грузії, союзники НАТО погодились, що також щодо України всі елементи рішення Бухареста в квітні минулого року залишаються повністю дійсними. Я думаю, що це також є дуже важливим поняттям для початку. Україна досягла прогресу, навіть якщо є в Україні залишається виконати значну роботу. І саме це є причиною того, чому союзники вирішили надавати Україні подальшу допомогу у здійсненні тих необхідних реформ, коли Україна просувається до членства в НАТО ".
10. Широка прес-конференція
11. Середина Огризка та Шеффера на прес-конференції
12. SOUNDBITE: (англійською мовою) Володимир Огризко, міністр закордонних справ України: (++ обкладений картинками ++)
"Після сьогоднішнього рішення у нас справді в руках дуже практичний і дуже прагматичний інструмент, як рухатися. Якщо ви порівняєте те, що ми мали раніше, і те, що ми матимемо в майбутньому, ми побачимо, що зараз у нас є справді дуже нові і дуже практичний інструмент, як ми його називаємо, – щорічний національний план. Ми щойно обговорили з Генеральним секретарем, що ми зробимо все можливе, щоб переробити наш щорічний цільовий план, який ми пропонували на 2009 рік, у щорічну національну програму, тому що він справді буде більш важливим, охоплюватиме низку сфер, які не були охоплені річним цільовим планом ".
13. Широкий рукостискання Огризка та Шеффера на прес-конференції
РОЗПОВІД:
Генеральний секретар НАТО (Організація Північноатлантичного договору) Яап де Хооп Схеффер в середу в Брюсселі провів окремі брифінги з міністрами закордонних справ України та Грузії.
Схеффер, однак, сказав, що обом країнам потрібно пройти певний шлях, перш ніж вони отримають право на участь.

Ви можете отримати ліцензію на цю історію через AP Archive: http://www.aparchive.com/metadata/youtube/ef88b1282833c9541601ec2a45ffa98d
Дізнайтеся більше про AP Archive: http://www.aparchive.com/HowWeWork .