Категорії
Новини НАТО

НАТО випускає супутникові знімки із зображенням російських бойових військ всередині УкраїниНАТО опублікувало нові супутникові знімки в четвер, 28 серпня 2014 року, на яких видно російські бойові сили, які беруть участь у військових операціях на суверенній території України. На знімках, знятих наприкінці серпня, зображено російські самохідні артилерійські підрозділи, що рухаються в конвой через українську сільську місцевість, а потім готуються до дій шляхом встановлення вогневих позицій в районі Краснодона, Україна.

Це відео складається з уривків брифінгу нідерландського бригадного генерала Ніко Так, директора Центру комплексного управління кризовими ситуаціями та операціями (CCOMC), командування операцій союзників.

Голландський бригадний генерал Ніко Так, директор Центру комплексного управління кризовими ситуаціями та операціями (CCOMC), командування операцій Альянсу заявив, що зображення підтверджують те, що НАТО та його союзники протягом тижнів бачили з інших джерел.

"За останні два тижні ми відзначили суттєву ескалацію як рівня, так і складності військового втручання Росії в Україну, – сказав бригадний генерал Так. – Супутникові знімки, опубліковані сьогодні, дають додаткові докази того, що російські бойові солдати, оснащені складним важким озброєнням , працюють на суверенній території України ", – сказав він.

Ці останні зображення дають конкретні приклади діяльності Росії всередині України, але є лише вершиною айсберга з точки зору загальної сфери руху російських військ та зброї.

"Ми також виявили велику кількість вдосконаленої зброї, включаючи системи протиповітряної оборони, артилерію, танки та бронетранспортери, передані сепаратистським силам на сході України", – сказав бригадний генерал Так. "Наявність цієї зброї поряд із значною кількістю Російські бойові війська всередині України роблять ситуацію все більш серйозною », – сказав він.

Також були оприлюднені зображення, що демонструють значну активність всередині Росії в районах, що примикають до кордону з Україною. НАТО вважає, що ця діяльність проводиться в безпосередній підтримці сил, що діють всередині України, і є частиною висококоординованої та дестабілізуючої стратегії.

"Росія підсилює і реалізує сепаратистські сили в кричущій спробі змінити імпульс бойових дій, який зараз надає перевагу українським військовим", – сказав бригадний генерал Так. "Кінцева мета Росії – зменшити тиск на бійців-сепаратистів з метою продовження цього конфлікту на невизначений термін, що призведе до подальшої трагедії для людей Східної України", – додав він.

Джерелом зображень є незалежна фірма під назвою Digital Globe. Зображення не були змінені чи змінені НАТО.

Додана додаткова інформація для визначення місцезнаходження, дат та обладнання. Зображення DigitalGlobe можна незалежно перевірити: http://www.digitalglobe.com

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Підпишіться на цей канал http://bit.ly/NATOsubscribe
ПІДПРИЄМЛЯ НА Новини НАТО http://bit.ly/NATONewsSubscribe
ПІДПРИЄМСТВО до історії НАТО http://bit.ly/NATOHistorySubscribe

Підключіться до НАТО онлайн:

Відвідайте офіційну сторінку НАТО: http://bit.ly/NATOдомашня сторінка
Знайдіть НАТО у FACEBOOK: http://bit.ly/NATOfacebook
Підпишіться на @NATO в TWITTER: http://bit.ly/NATOtwitter
Слідкуйте за НАТО в Instagram: http://bit.ly/NATOinstagram
Знайдіть НАТО на LinkedIn: http://bit.ly/NATOlinkedin
Знайдіть НАТО на Flickr: http://bit.ly/NATOflickr

#NATO # Україна # Росія.