Категорії
Новини НАТО

Новини НАТО з КК. НІМЕЧЧИНА. 10-04-16. Командир COMUSAFE обговорює майбутні операції.10.04.2016. ПІДПРИЄМСТВО RAMSTEIN, ГЕРМАНІЯ.
Американська мережа сил Європи.
Зірки та смуги інтерв'ю COMUSAFE про пріоритети на майбутній рік. Генерал Тод Д. Волтерс – командувач Повітряними Силами США в Європі; Командувач Повітряних Сил США Африка, Командувач, Сполучене повітряне командування зі штаб-квартирою на авіабазі Рамштайн, Німеччина; та директор, Об'єднаний центр повітряної енергетичної компетенції, Калкар, Німеччина. Він відповідає за діяльність ВВС, що проводиться через 3-й ВВС, в районі операцій, що охоплюють понад 19 мільйонів квадратних миль.

Ця територія включає 104 країни Європи, Африки, Азії та Близького Сходу, Арктичного, Атлантичного та Індійського океанів, має більше чверті світового населення та генерує більше чверті світового валового внутрішнього продукту.

Повідомлення новин, які мають значення – з необ'єктивної точки зору. Плейлисти новин блогу Alistair Reign мають оцінку 18+ для можливих графічних зображень війни, каліцтва чи смерті.

Ми розміщуємо відеорепортажі з надійних джерел ЗМІ з журналістами та кореспондентами, які повідомляють про місцезнаходження. Ця ЗМІ не приєднана, не співчуває, не потурає і не засуджує жодну релігійну організацію чи групу. Alistair Reign та пов'язані з ними кампанії представляють права людини для всіх та благополуччя дітей у всьому світі.